Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2015, 20:11
w wodzie znajduje się sól. przez sól ślimaki się roztapiają. i nie wciskać mi kitów że ''logika''
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:45
@Smashrum: przecie to robaki
Odpisz
7 lutego 2017, 21:25
@Smashrum: Roztapiają? hehe niezłe, WYSUSZAJĄ, bo sól pochłania wodę z ciała.
Odpisz
14 marca 2018, 10:33
@wiking101: Sól raczej wypala ślimaka (jak go jakoś nie wiem jak nakarmicie solą to mu flaki wyżre)
Odpisz
5 marca 2017, 12:53
Może pływać nie umie jak by tobie mina nogę urwała to byś może przeżył ale jakbyś np do wody wpadł a byś pływać nie umiał to byś się utopił ;p
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:14
Grało się grało :p aż się łezka w oku kręci ;-; muszę to znowu ściągnąć! #TEAMWORMSY
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:48
po prostu nie umie pływać xd
Odpisz
2 kwietnia 2015, 09:27
to tak jak Jason z Far Cry 3 :v potrafi wytrzymać strzał z RPG a ginie od upadku z 4 metrów :v
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:19
tak jak ogień
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:21
Bo to robak c:
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:03
Święty Granat Ręczny...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:14
@figaro19: i ta muzyczka ,,alleluja" JEB. Chyba jakoś tak to było w worms reloaded
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:29
@sylwon1234: Najlepsza broń w Wormsach :)
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:33
Banan lepszy c:
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:35
@MrWonny: Szczególnie superbanan bo można detonować ręcznie
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:59
bo robaki nie oddychaja pod woda :(
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:54
@krzynu: bo woda nie oddycha pod robakami :)
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:34
@miki315:
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:34
Logic
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:20
gta vice city:spadam z dużej wysokości, obrywam dużą ilością amunicji, zostaje przejechany- przeżyłem, wpadłem do wody...... odrazu zginąłem
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:53
Pamiętam tą grę <3 Grałam ze starszym bratem, przegrywałam a potem płakałam ;-; tru laf
Odpisz
26 marca 2015, 20:25
Ponieważ logika
Odpisz
26 marca 2015, 21:08
Bo tak
Odpisz
27 marca 2015, 07:45
Zdumiewające, ale to jest logiczne...
Jeżeli potrafi przetrwać pare wybuchów, to jego budowa ciała sprawi że niemal niemożliwe będzie utrzymać się ponad taflą wody :D
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:49
@mozaj: To nie tak. Wiesz ile do takiej wody wpadło granatów one tylko czekają by wybuchnąć.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:52
@Aragok666: ...nie...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:51
Tak samo w GTA III i VC
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:33
bananowa bomba, superowca, babcia
Odpisz