Moje najmroczniejsze lęki: Cienkie szkło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Ładne rzeczy
Deal życia
Przyszłość jest piękna
Nie znoszę kleszczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2025, 09:52
miałem tak kiedyś, nigdy nie widziałem babci tak przerażonej
Odpisz
22 stycznia 2022, 00:15
Miałem tak kiedyś
Odpisz
25 kwietnia 2019, 17:20
Miałam tak kiedyś
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:23
Kiedyś przegryzłam szklankę, jak piłam wodę... ;-;
Odpisz
27 lutego 2018, 09:58
Jak miałam chyba 3 lata, to mama dała mi się napić soku z kieliszka, który był gruby, a ja zaczęłam go gryźć i przegryzłam! Mama mi go wyrwała z ust, a potem dość długo musiałam wypluwać odłamki, a w dodatku nie było wiadomo czy się nie skaleczyłam, bo sok był czerwony.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:06
ja kiedyś piłam z takiej szklanki i przez przypadek przegryzłam szkło ;-; ale nic mi się nie stało
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:23
Kto normalny gryzie szklankę podczas picia?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:41
Ja tak zrobiłem i mi się jakoś nic nie stało. Nawet nic nie poczułem...
Odpisz
12 kwietnia 2015, 10:34
@ShadoV1512: Miałam tak samo u cioci, prawie zjadłam szkło.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 19:06
Ja taką rozwaliłem jak chciałem ją umyć.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 12:22
@PidronPL: Skądś to znam 😂
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:11
"Chcesz wiedzieć, skąd mam te blizny?"
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:59
@krystian23: "Jak byłem mały, pociąłem się szklanką"
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:01
Raz tak zrobiłam ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:41
@wioletkawzs: ja też
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:22
@wioletkawzs: i ja:D
Odpisz
2 kwietnia 2015, 00:12
@wioletkawzs: i ja
Odpisz
2 kwietnia 2015, 09:34
@wioletkawzs: xd
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:52
ja tak miałam
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:16
A ja ugryzłam szklankę, tylko,że skaleczyłam nos... Jak to było możliwe?
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:11
Ja tak miałem.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:17
Ja tak robie :') żrem szkło :')
Odpisz