Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 grudnia 2016, 08:35
Dopiero teraz zajarzyłem że to cosplay szpiega przebranego za naruto
Po kilku miesiącach od dodania tego obrazka
Odpisz
25 lipca 2019, 16:44
@ghostarcher: czekaj co?
Odpisz
10 listopada 2022, 20:30
@rousered: Przepraszam, ale muszę:
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2015, 22:42
Spy Red:It seems i am not the only spy...
Chwilę później Spy Red:That Naruto is a spy
Spy Blu:*Backstabuje spy'a red i używa deadringera*
Soldier red:*strzela rakietami w spy'a blu i trafia*
Spy Blu:*przebrał się za spy'a ktorego przed chwila zabil i podchodzi do solda*
Soldier:Boys we have a traitor
Spy Blu:*Backstabuje solda i wraca do przebrania naruto*
Wiem długa historyjka możecie nawet ją przedłużyć
Odpisz
2 lipca 2016, 22:04
@Kane_Lider_Nod: twoja historia nie ma sensu szpieg ma ostateczna nagrodę (widać falowane ostrze) Ą jak ja masz to nie masz zestawu przebrań a napisałeś że blu spy się przebrał w kogoś tam więc tylko to chciałem powiedzieć sory ŹE takie długie i sory za korektę bo sama zmienia i powiększa słowa
Odpisz
26 marca 2016, 21:04
@KontoUsunięte: usuń konto
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 18:00
Dobre 😂 Chociaż jak ja robiłam cosplay to bez maski 😂
Odpisz
27 czerwca 2015, 21:55
Miszczu ^^
Odpisz
1 kwietnia 2015, 14:42
extra backstab!
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2015, 16:50
Soldier : That Spy is a Naruto !... whait whaaa~ ???
Odpisz
31 marca 2015, 07:04
Odpisz
31 marca 2015, 16:49
@Hank1212: suprise butt secks :D
Odpisz
31 marca 2015, 09:18
Pyro mhmphm ( co?) mamy tu szpiega!
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 21:16
Gdzie wy widzicie szpiega? Ja widzę tylko postacie z Naruto
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2015, 08:03
Bo jesteś w czerwonej drużynie
Odpisz
31 marca 2015, 06:22
Tru!
Odpisz
30 marca 2015, 19:58
slap my hand!
Odpisz
30 marca 2015, 21:40
@zziomus: this is not a trick!
Odpisz
30 marca 2015, 21:37
this spy is double agent!
Odpisz
27 marca 2015, 16:08
Szpieg? Co ty tu robisz?
Odpisz
27 marca 2015, 16:12
Pewnie szpieguje... xD
Odpisz
30 marca 2015, 21:34
@Crowley: ba dum tss
Odpisz
30 marca 2015, 21:12
because im a spy
Odpisz