Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twoja_lodowka

13 października 2022, 21:36

Ostru ostru

Avatar ThePolishKillerPL

Edytowano - 8 sierpnia 2016, 21:49

Nóż 2D. I w wszystko jasne.

Avatar
edek526

18 lutego 2016, 21:58

LVL rosja???? Mój dziadek tak ostrzy noże, a z czego wiem to jest polakiem

Avatar ZmoraPL

31 marca 2015, 20:53

mam takie 2 :D

Avatar Nela2123

Edytowano - 3 kwietnia 2015, 16:30

@ZmoraPL: biedny nóż
[*]

Avatar Lacrimose

1 kwietnia 2015, 11:07

Rosyjskie wykałaczki, z ergonomiczną rączką.

Avatar Julcias77

1 kwietnia 2015, 09:21

Moja babcia ma jeden taki

Avatar dawid888

31 marca 2015, 21:32

W Rosji nic się nie marnuje. Chyba, że naboje.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2015, 23:15

@dawid888: a także inteligencja się marnuje.

Avatar karina114

31 marca 2015, 22:17

Bo to Rosja-tego nie ogarniesz.

Avatar autsajder12

31 marca 2015, 21:54

Też mam taki ^^

Avatar lelek

31 marca 2015, 19:42

Brzytewki ,sam mam podobny

Avatar niechcemisie

31 marca 2015, 21:15

@lelek: raczej bardzo stare noże albo zniszczone przez dobila ze szlifierką

Avatar Smashrum

31 marca 2015, 20:25

fajne igły.

Avatar mistrz2plan

Edytowano - 31 marca 2015, 19:33

nadają się idelanie do dźgania , jeśli jesteś zbyt dużą cipką na walkę toporami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Zjem_Ci_Matke

31 marca 2015, 20:27

@amekninja555: Chuck'a nikt nie chwyta... to Chuck chwyta nikogo....

Avatar Sauron

31 marca 2015, 21:50

@mistrz2plan: denata już nie trzeba załatwiać ;)

Avatar szakal1

31 marca 2015, 19:45

Tak wyglądają noże rzeźnicze.

Avatar Didsy_Down1109

31 marca 2015, 19:45

Xd

Avatar krzyzowka

31 marca 2015, 19:33

szpikulce a nie nozyki xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Frustrujące

Phi!

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka