Dalej myślisz, że wypędziłeś Śniącego z Gothica?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Powodzenia
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2015, 01:10
Śniący zawsze jest przy Tobie. Jeżeli oczywiście uznajemy tą bzdurną historię z Gothic 4 i dodatku.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:08
@Mnich1: Gothic 4 jest do dupy
Odpisz
14 kwietnia 2015, 22:52
@Kamjusz: Dlatego napisałem że Ci którzy to uznają. Dla mnie to też była zbrodnia na fabule Gothica.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:31
@Mnich1: Dokładnie! Ni z gruchy ni z pietruchy ten pasterz z Feshyr ;-;
Bezi został królem ale jakiś beznadziejny amulet Go opętał
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:16
Nie rozumiem...Raczy ktoś wytłumaczyć?
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 23:31
@XiaTheWolf: No problemo. Lekki spojler
W grze gothic 1 głównym zadaniem jest zabicie śniącego. Który jest czymś tam (dalej nie spojleruje :p).
Rogi kozy są podobne do samego śniącego, wystarczy w google grafika wpisać owe hasło.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 06:56
@cichy3215: ja także dziękuje
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2015, 13:26
@XiaTheWolf: Gothic część pierwsza. Mroczny świat fantasy osadzony w czymś przypominającym średniowiecze. Główny bohater zostaje wrzucony do Górniczej Dolina za magiczną barierę, można wejść do Doliny ale już nie da się wyjść. Więźniowie wszczynają bunt, zabijają strażników i ustanawiają autonomiczną władzę w Dolinie. W zamian za wydobycie magicznej rudy, z której produkuje się zbroje i miecze potrzebne państwu do wojny z orkami, dostają jedzenie, alkohol i niewolnice. Okazuje się że część więźniów utworzyła sektę i wyznaje Śniącego - pradawną bestię która do tej pory pogrążona była w letargu. Teraz się obudziła i pragnie przejąć władzę nad światem. Wyglądał właśnie jak ten kozioł, takie rogi miał
Odpisz
9 kwietnia 2015, 13:53
@Dark_Dante: Dziękuję.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:52
@XiaTheWolf: gimby nie znajo
:D
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:54
@tlok25: Nie gimb, raczej jestem podstawiak. Ale próbuję zachowywać się w miarę normalnie. Poza tym, patrząc na twoją datę urodzenia także nie jesteś gimbem, tylko tak jak ja "podstawiakiem".
Odpisz
9 kwietnia 2015, 15:43
"Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą ziemie by odnaleźć bestię. A gdy do niej przemówił stała się ona jego sługą"
To ta bestia tak?
Odpisz
9 kwietnia 2015, 16:07
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Nawet nie wiesz jak bardzo Vatras denerwował mnie tą kwestią ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:20
@Chrzaszcz_Trzcinowy: "To wszystko Twoja wina! Twoja bluzniercza obecność rozgniewała wszechmocnego Śniacego! GIŃ NIEWIERNY PSIE!!! GHAAAIHAAA!!!"
Odpisz
9 kwietnia 2015, 18:01
"W końcu Śniący został...
...Wygnany z naszego świata"
~dialog Bezimienny, Xardas.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:21
Załatwi się !
Odpisz
9 kwietnia 2015, 09:37
O ja pie**ole
Odpisz
9 kwietnia 2015, 00:14
No... To znowu się go wypędzi... Znowu... Czwarty już raz... ALE Z TĄ SAMĄ SATYSFAKCJĄ KOZI DEMONIE!
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:40
Dla mnie to szatańska koza z goat simulator.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:29
O Szatanie... Wracaj do Piekła za dużo wypiłeś.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:14
oszty szatania !!!
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 21:59
to idę się go spytać kto tak ********* serię tworząc arsranię
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:48
Już idę ci wpie**olić!
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:41
ta koza jest dziwna
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:40
ta koza jest dziwna
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:09
Ja nie grałem ku*wa w gothica. Nie znacie żadnych klasyków od tego pie**olonego gothica?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:13
Ja znam Minecrafta
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 21:22
Fani Gothic'a mają bul dópy bo nie grałeś w niego.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:24
Hola hola hola! Po co te wulgaryzmy, co? Gothic jest grą świetną i ponadczasowym klasykiem, ale nikt nie każe ci grać w niego. Co nie zmienia faktu, że obrażasz wiele osób nazywając go "pie**olonym" tylko dlatego, że żeś w niego nie grał.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 22:04
Nie, nie znamy żadnych pie**olonych klasyków oprócz gothica. Satysfakcjonująca odpowiedź?
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:57
@darcus: Nie, nie grałem w to. Nudzące jest gadanie w kółko o tej samej grze. Nie znacie innych, znacznie lepszych gier? Gothic jest jedynym klasykiem?
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:57
@Myszkapl: Niezbyt.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 15:12
Rozumiem, że wolisz dużo częstsze gadanie o Minecrafcie i Skyrimie?
Obrażanie gry na podstawie poczynań ludzi, którzy tylko w nią grali jest świadectwem własnej dojrzałości.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 15:13
@darcus: Po prostu nie lubię takiego żalenia się nad grami. Co wchodzę na jeja to tam obrazki o gothic, fnaf, majkraft, skyrim. No katujecie te gry do porzygu.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 15:38
Mógłbyś to jednak nieco bardziej owinąć w bawełnę. Nazywaniem jednej z bardziej lubianych gier "pie**oloną" nie zjedna ci zwolenników.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 17:42
@darcus: Przypomina mi się sytuacja z anime...co ja nic nie mówiłem! Ja lepiej pójdę się schować!
Odpisz