Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZlyMelonPL

2 lipca 2018, 17:56

Ja kogoś takiego spotkałem w cs'ie... 10 latka...

Avatar Limfangioleiomiomatoza

8 grudnia 2015, 20:07

Hehe, nie ma za co.

Avatar MRRtygrysek

8 grudnia 2015, 17:23

you lost

Avatar RaGeR

10 kwietnia 2015, 21:56

co za debil typowe polskie dziecko z cs'a

Avatar matiExtreme

7 kwietnia 2015, 11:35

"siema tto polske "
"zabiles mie nie umisz glac"
9 latki grają w gry i piszą tak a potem się popłaczą że się z nich wyśmiewają gdyby w gry multiplayer grali gracze tylko powyżej 10 lat
to podejrzewam że inne kraje nie miały by bólu dupy gdy na serwerze jest polak

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2015, 19:05

Tak samo w lolu... Często, gdy kogos zabijesz ten wyzywa cię od noobów :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2015, 15:24

@polskistrzelec123_: Jeśli grasz w CoD'a to spodoba Ci się pewien filmik (chociaż obawiam się, że mogłeś go już widzieć ;-;). Wpisz w jutubie "cod anonymous trolling" i wejdź w drugi filmik :P

Avatar polskistrzelec123_

6 kwietnia 2015, 15:38

nie oglądałem ale na pewno obejrze

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2015, 11:15

No jeżeli dziecku chodziło o gościa z jego teamu, który go zabił i to specjalnie, no i nie przeprosił. No to tu akurat miał rację.

Avatar Menek

27 marca 2015, 18:02

Albo polskie siedmiolatki które po zginięciu raz w turniejowym krzyczą ćiterćiterćiter...w sumie angielskie są tak samo denerwujące,a rosyjskie to inna bajka,przez nie mam ochotę zostać teamkillerem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar as13zx

2 kwietnia 2015, 21:53

...

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 07:40

@as13zx: Sorry nie zrozumiałem twojego poprzedniego komentarza

Avatar sakura121

Edytowano - 31 marca 2015, 21:53

Miałam tak nie raz XD Najlepsza była akcja gdy jakiś dzieciak na lolu pisał: "chodź na 1v1 przy baronie", oczywiście go zabiłam, po czym napisałam: "cienka pi**a", a on: cię zrobiła. ;-;

Avatar Wizados

31 marca 2015, 15:38

Ja kilka razy spotykałem takich ludzi... Wyzywali każdego innego gracza od noobów (bo ich zabili). Team kilerów (bo wpierdzielają się pod np. lufę) poza tym wyzywają : Kamperów, Runnerów i okazjonalnie ktoś napisze 'Сука'.

Avatar michaliho

31 marca 2015, 16:07

@Wizados: To ostatnie to Ruska Tradycja w CS:GO :P

Avatar Neronixu

31 marca 2015, 16:50

@Wizados: Czasem się nawet zastanawiam, co znaczy te "Сука" ;_;

Avatar Cyan_Blue

31 marca 2015, 19:03

@Neronixu: "suka"

Avatar Neronixu

31 marca 2015, 20:02

@Cyan_Blue: Tak myślałem! :D

Avatar GRRacz

31 marca 2015, 18:26

jak raz grałem w cs-a na polskim serwie to przyszedł dzieciak powiedział jedno słowo a wszyscy inni "zamknij ryj gnoju" i od tamtej pory nikt go nie widział :D

Avatar dopefish

27 marca 2015, 18:15

inna sytuacja, zabijasz kogoś jesteś cziter, on zabija ciebie jesteś noob, fuck logic!

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2015, 17:47

@dopefish: Masz wyższy level o de mnie, używasz haksów - jesteś noobem!
Masz niższy level ode mnie - jesteś noobem!
Masz taki sam level co ja - skopiowałeś moje konto - jesteś noobem!
Świat według nooba

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 marca 2015, 18:54

Csgo:
*Powtórz obrazek 100 razy*

Avatar WolfWolfyWolf

28 marca 2015, 00:25

dota, tf 2, requiem (BG), cho (chaos heroes online) i CoD

Avatar WolfWolfyWolf

31 marca 2015, 13:50

pisać dalej?

Avatar els__

30 marca 2015, 10:09

To jest plakat antyaborcyjny?

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2015, 13:25

@els__: Chyba na odwrót, jeśli się na to głębiej spojrzy :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Olixa
Dodane przez: Olixa

Nieuczciwa ocena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka