Gdy umierasz pod koniec misji, a dawno nie zapisywałeś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Ładne rzeczy
Chłodno to na pewno nie jest
Mało znany szczegół
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2018, 12:30
BOUGIEST OF BEAT EM' UPS!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:19
Od czasów Dishonored, gdzie wystarczy zostać zauważonym i już cała misja leży, mam obsesję na punkcie zapisywania co minutę ;_;
Odpisz
28 sierpnia 2015, 18:29
@darcus: Dlatego wolę Thiefa:
Zauważyli cię? No co ty, to nie koniec misji, po prostu TO ZADECYDUJE O JEDNYM Z 500 ZAKOŃCZEŃ JAKA POSIADA TA GRA. Tak, Thief ma dokładnie 589 zakończeń, większość wyborów podjętych w misjach zadecyduje, czy będziesz miał inne zakończenie niż oczekiwałeś, a jak na PS2 zdobedziesz WSZYSTKIE ZAKOŃCZENIA to masz acziwment
"Nagroda cierpliwości"
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:20
@jaccku321: Można tę grę kupić na steamie?
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2015, 19:26
@darcus: Nie. Ta gra jest do pobrania. Polecam naprawdę, ja NP. Mam płytówkę jedynki, dwójki i trójki na PS2 (jeśli pobierasz albo kupujesz, to polecam Trójeczkę)
Najlepiej to sobie nawet na YT najpierw ogladnij "Thief 3: Deadly Shadows"
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:31
@jaccku321: Pełna nazwa tej gry jak brzmi?
Odpisz
28 sierpnia 2015, 20:42
@darcus: Radzę popisać na Privie, bo zaraz mod się będzie czepiał.
Odpisz
6 listopada 2015, 19:24
@jaccku321: A jak oceniasz Thief 4? Bo kupiłem w Biedronce za 50zł., nie chce mi się grać, pare razy grałem, lecz wtedy kupiłem gta 5, więc wolałem w gta pograć, teraz nwm czy nie przejść Thiefa. ;/
Odpisz
6 listopada 2015, 21:44
@wojtekrozrabiaka: Nie podoba mi się. Zamiast swobodnej gry bez misji - fabuła ciągnąca się non-stop, z automatycznym powrotem na start, gdy uciekniesz za teren misji. Jest wychylanie się zza rogu, niema stafe'owania. GDZIE TU LOGIKA? Zamiast skoku mamy automatyczny slide gdy biegniemy w stronę np. barierki.
Sterowanie: 2/5
Audio: 1/5
Fizyka: 3/5
Grafika: 4/5
Grywalność: 3/5
Słaby remake na nowy slinik z lepszą grafiką - coś im nie wyszło.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:48
W piętnastej minucie rzuca padem.
Odpisz
10 lipca 2015, 12:54
@Nozmor: a w 20 niszczy telewizor
Odpisz
29 marca 2015, 23:24
Giniesz w Sovngardzie, respisz się w Helgen
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:21
A od czego jest autozapis?
Odpisz
1 kwietnia 2015, 14:00
Jak ja kocham ten odcinek! ;w;
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:19
Obcy izolacja ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:46
@MokryAdam: ić stąd
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:15
AM I DEAD YET? (jon tron-foodfight)
Odpisz
30 marca 2015, 18:20
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2015, 22:45
Jak się ten koleś nazywa?
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2015, 22:47
@kotouakk: Jon Tron
(Chyba że chodzi ci o jego prawdziwe imię)
Odpisz
29 marca 2015, 23:14
Fajny gość, ale od dłuższego czasu niestety nic nie nagrywa.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2015, 22:11
Tró (Komentarz edytowany. Gif mi sie nie wczytał)
Odpisz
29 marca 2015, 22:15
ale to jest GIF prawdziwy -.-
Odpisz
29 marca 2015, 22:17
Przecież to jest gif ._.
Odpisz
29 marca 2015, 22:18
Nie załadował się i nie musicie mnie minusować
Odpisz