Chcę wiedzieć, jak będę czuł się rano
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ikony
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2019, 01:37
100 kom
Odpisz
31 marca 2015, 15:47
a ja liczę nie jesteś sam
BD
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:05
@Lagonablue: teraz zostało mi 10 godz no to pałaszuj lodówke
Odpisz
9 kwietnia 2015, 15:40
Nie
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:02
ja też tak robię (poza weekendami i świętami)
Odpisz
1 kwietnia 2015, 08:01
nie?
Odpisz
31 marca 2015, 18:36
nie,ja jeszcze.
Odpisz
31 marca 2015, 17:00
na liczenie schodzi ci nie wiadomo ile i jeszcze musisz potem odliczyć liczenie a potem kolejny raz na dodatkowe obliczanie i tak w kółko i noc minie.
Odpisz
31 marca 2015, 16:44
też liczę....żeby wiedzieć czy warto iść spać ,czy zostało mi dostatecznie optymalna liczba godzin snu :d
Odpisz
31 marca 2015, 15:41
tak
Odpisz
31 marca 2015, 13:50
tak tylko ty bo ja wchodzę do świata gdzie stoję na czele agencji międzygalaktycznej i wraz z moimi dowódcami tworzę plan podbicia Rosjan i zniszczenia strefy 51 ...
Odpisz
31 marca 2015, 09:38
tak
Odpisz
30 marca 2015, 21:37
Tak
Odpisz
31 marca 2015, 09:32
@Stitch: To znaczy nie!
Odpisz
30 marca 2015, 21:19
ja mam snu osiem ale dziesięć akceptuję bo jak mniej to wstaje mi anakonda i pluje mi na pościel i jest klapa dlatego właśnie szkopa po kasku biję wieczorem często.
Odpisz
30 marca 2015, 21:33
@kajko: bo dziewczyny nie mam jeszcze a anakonda pluje niestety sama jak na brzuchu śpię.
Odpisz
30 marca 2015, 21:36
@kajko: więc nie mogę za mało spać bo jak za mało śpię to mi anakonda się nie chowa zanim się obudzę i sama pluje.
Odpisz
30 marca 2015, 21:37
@kajko: eeee
Odpisz
30 marca 2015, 21:48
co ee???????
Odpisz
30 marca 2015, 22:10
co eeee???? jestem dziwny?????
Odpisz
30 marca 2015, 22:27
@kajko: Ja podobnie jak on nie wiem jak odebrać komentarz ;-;
Odpisz
30 marca 2015, 22:36
@kajko: "Radziłbym ci rozładować magazynek, zanim broń sama wystrzeli." ~Antek
Odpisz
31 marca 2015, 09:25
.
Odpisz
31 marca 2015, 09:25
@Slenderowiec2012: Jest to metaforą tego, że codziennie rano mi staje jeśli śpię zbyt mało, a potem... No.
Odpisz
31 marca 2015, 09:17
ja też liczę ile godzin snu mi zostało
Odpisz
31 marca 2015, 06:47
Szlachta nie oblicza, szlachta nastawia budzik i ma to gdzieś, bo zostało i tak tylko 5 godzin i 39 minut T_T
Odpisz