Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 kwietnia 2015, 17:49
Who wil win the rap battle: Hodor vs. Groot
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:11
@Bartasus1: hodor hodor hodor hodor hodor (powtorz 200 razy) i am groot (to tez)
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:31
Zobacz sobie na YT ,"Hodor vs. Groot Rap Battle" jeblem xd
Odpisz
25 sierpnia 2016, 19:01
@Bartasus1: nie zapomnij o włączeniu napisów
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:05
korzenie Groot'a XD
Odpisz
21 listopada 2015, 18:40
@Takita6:
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:42
I AM GROOT!!!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:01
@Zjem_Ci_Matke: I'AM BATMAN!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:05
@DawidThePlayer: zaraz, zaraz... można napisać "I'm" albo "I am", ale " I'am"?
Nie sądzę... .-.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:36
@Zjem_Ci_Matke: Jebło mi się ;-;.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:18
@DawidThePlayer: I'M BANNANA!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:42
Jestem Groot
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:50
on nie umiał mówić -.- jak miałby powiedzieć że to jego matka?
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:24
@mooped: Wiesz że on jest inteligentną rośliną z planety(nie pamiętam jakiej) która jest zamieszkana przez krwiorzercze rośliny a on jest przyjazny. Ma IQ geniusza z ziemi. I jego jedno zdanie taki jeden szop rozumie jako to co chce powiedzieć.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:28
@sok930: ale umie powiedziec tylko "ja jestem grood "
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:53
@mooped: Bo tylko tyle chciało mu się nauczyć zrozumiałem języka a ja nie wiem skąd wiedzą o co mu chodzi.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:46
on powstał w wyniku stosunku goryla i drzewka szczęścia
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:42
oglądałam to
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 15:51
kiedy druga część strażników galaktyki?
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:42
@Smashrum: Prawdopodobnie w 2016, tak jak Deadpool.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:44
Groot, to ty mówisz?!
Odpisz
30 marca 2015, 18:20
Chyba raczej:Groot? Groot groot groot?
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:14
Raczej: "Groot? I am Groot?"
Odpisz