Kiedy ty siedzisz przed kompem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Znak czasów
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Chciał tylko pomóc
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2015, 19:33
Spójrzcie na prawą stronę lekko nad majtkami...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 00:22
Photoshop level w pi**u dużo.
Odpisz
30 marca 2015, 22:00
Nie prawda nie siedzę przed kompem, tylko leżę z telefonem. Trochę szacunku
Odpisz
1 kwietnia 2015, 12:50
Czy po "Nie prawda" nie powinno być przecinka? (nie jestem pewny, ale ja bym postawił)
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:03
Chyba powinien być. Też nie jestem pewna, ale za to "Nie prawda" na pewno powinno być razem, czyli "Nieprawda".
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:07
@Pikachu: Masz rację : ) Nawet nie zauważyłem, bo się skupiłem na przecinku ^^
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:07
@Pikachu: Oboje macie rację.
Plusy za spostrzegawczość.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:07
Patrz wyżej
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:57
Skupiać to się można w toalecie...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:03
@Zjem_Ci_Matke: To też ^^ wiele ciekawych teorii można wysnuć ;p
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:53
Nie to miałem na myśli....
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:54
musi mieć strasznie napakowany palec, po tym klikaniu w photoshopie
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:27
nie wiem jak ale to przekret te mięśni wygladają tak sztucznie że rzygam plastikiem>
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:09
Lepszą klate można w notatniku załatwić.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 14:52
Tak przypakował, że klata mu kolor zmieniła.
Pakować to On może zakupy w Biedronce.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 14:37
maciek pakuje...... swoje zdjęcia do photoshopa
Odpisz
1 kwietnia 2015, 12:58
zbugowany obrazek ruszajcie scrollem xd
Odpisz
1 kwietnia 2015, 12:32
Scrolujcie przy obrazku w górę i w dół
Odpisz
30 marca 2015, 21:54
Zazdroszczę mu.Stać go na darmowe programy do Photoshop'u.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 12:13
ja też, ale on musi mieć ciekawe życie!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 12:08
Pakuje, ale stołny do plecaka w minkrafcie
Odpisz
31 marca 2015, 06:05
Kiedyś dodałem z innym podpisem
Odpisz
2 kwietnia 2015, 23:11
@kotouakk: http://www.obrazki.jeja.pl/91215,to-nie-fotoszop.html
Odpisz
30 marca 2015, 22:25
troche rozje**ło mu brzuch od sterydów i dlatego ma tak wielką talje (od sterydów rozrastają sie kiszki i dlatego kulturystą tak brzuch po bokach i bęben wypi**dziela)
Odpisz
30 marca 2015, 20:59
Bardzo dobre 2/10
Odpisz