Gdy ojciec staje po Twojej stronie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Nie znoszę kleszczy
Z klasą się trzeba urodzić
Nigdy na to nie wpadną
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2016, 22:17
Nie potrzeba mi pomocy, nawet jak jest 3v1
Odpisz
6 kwietnia 2015, 01:18
chyba na odwrót hah
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:59
gdy próbuje, polegamy razem...
Odpisz
5 kwietnia 2015, 10:25
U mnie jest inaczej ;_;
Odpisz
5 kwietnia 2015, 10:35
@Dexterek: dureń
Odpisz
5 kwietnia 2015, 13:51
@kajko2: no wiem że ty dureń
Odpisz
5 kwietnia 2015, 13:08
Gdy ojciec staje po twojej stronie w kłótni z mamą to wiedź że oboje wylądujecie pod mostem
Odpisz
5 kwietnia 2015, 13:05
Tak sie wlasnie czuje:P
Odpisz
5 kwietnia 2015, 12:29
Ja to zawsze z ojcem się kłócę conajmniej 4 razy dziennie.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:47
A jak u kogoś zawsze tak jest?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 09:13
nigdy by się tak nie stało
Odpisz
5 kwietnia 2015, 09:09
Moja matka to Cell O.O
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2015, 08:50
Po pierwsze: idealnie oddane,święta prawda.
Po drugie: Dragon Ball. <3
Po trzecie: Gohan to moja ulubiona postać z DB, uwielbiam go.
Czemu więc nie dodać do ulubionych?
EDIT: Ups... Żródło... No cóż, będzie w ulu, ale zamiast 5/5 dam 4/5. Taki handel.
Odpisz
31 marca 2015, 16:49
@Kuziemek: Źródła są usuwane przez pana A. Pozdrawiam.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2015, 20:24
@Kuziemek: Pan A to usunie
Odpisz
3 kwietnia 2015, 10:01
@Michalwi: @Hank1212: Wiem, ale źródło stanowi dowód, że nie jest to nawet pomysł tego, kto przesłał ten obrazek.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 09:09
@Kuziemek: Walka z komorczakiem :)
Odpisz
5 kwietnia 2015, 10:42
@Kuziemek: No i co z tego? O.o
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 12:10
@karetyr1997: Cellem. >:( Tylko w tym chu#owym Francuskim tłumaczeniu się tłumaczeniu się tak dupiato nazywał. :l
Odpisz
5 kwietnia 2015, 16:56
@Kuziemek: A już myślałam że na jeja nie ma fanów DB. :D
Odpisz
5 kwietnia 2015, 22:46
@KochamCYCKI: Jest ich tu dość dużo.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:57
@Kuziemek: Powinnam się bardziej ogarnąć >.>
Odpisz
6 kwietnia 2015, 00:20
@Kuziemek: DBZ :P
Odpisz
6 kwietnia 2015, 16:44
@saper123: Ja nazwalem go Komorczakiem bo tak go nazywali pozniej na forach i nie rozumiem dlaczego zrobili tlumaczenie francuskie to popsulo troche ;/
Odpisz
6 kwietnia 2015, 17:29
@KochamCYCKI: jeżeli cie to uszczesliwi to jestem fanem Dragon Ball"a
Odpisz
7 kwietnia 2015, 01:31
@MrKuba12: Dziękuję za uszczęśliwienie :3
Odpisz
7 kwietnia 2015, 08:54
@Owsian: Jeny. DB, DBZ i DBGT to wszystko serie Dragon Ball.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:53
@Kuziemek: zgadza sie, ale GT było produkcja fanowska i o ile koniec Goku był w miarę ok, to np to ze ich następcy ledwie dawali sobie radę z niedziedziem i osiągali SSJ bo paru treningach to jakas tragedia
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:28
@MrKuba12: GT nie było fanowskie, ale rzeczywiście gorsze, niż zetka. Nie było robione przez twórcę DB.
Odpisz