"DAVID_PL masz jakieś kompleksy ? Może twoi starzy oglądają Naruto i ciebie już nie kochają ? Tak podejrzewam... Odczep się od Dejdeja i od reszty fanów Naruto ^^ Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi xD" --> LOL Nie, nie mam kompleksów. Tylko zauważ, że 99% ludzi mających w opisie, avatarze lub nazwie coś z Naruto są "troszkę" niewychowani, wulgarni i chamscy. Zamiast oglądać jakieś badziewia, usiadł by spokojnie na swoich czterech literach i poczytał książkę... Swoją drogą sam też kiedyś oglądałem (czytałem mangę). Było to naprawdę dawno temu, jeszcze zanim Naruto było sławne. Za ew. błędy przepraszam, spieszę się do sql ;D
"nie ma to jak kupa maciusia z klanu i siki teletubisia" OMG oO' co za intelektualny poziom wypowiedzi xP
Generalnie gratuluje posiadania wyszukanego gustu i własnego zdania na temat polskiej pisowni, oraz dziecinnego zachowania. Przez właśnie takich prostych osobników, nadużywających przekleństw i słowa "noob" jedenastolatków na Jeja nie ma już normalnych komentarzy, tylko jakieś żałosne kłótnie i idiotyczne, totalnie nie na poziomie śmieci intelektualne.
A co do obrazka, to nieźle. Legalne wciąganie koki :) niegłupie.
DAVID_PL masz jakieś kompleksy ? Może twoi starzy oglądają Naruto i ciebie już nie kochają ? Tak podejrzewam... Odczep się od Dejdeja i od reszty fanów Naruto ^^ Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi xD Obrazek na 4. Pewnie będzie ją/jego nos bolał xD
Komentarze
Odśwież11 marca 2022, 14:06
Ale przeżył?
Odpisz
3 stycznia 2022, 10:52
Ćpanie koli nosem
Odpisz
20 marca 2016, 22:11
Ja tak miałem ;-; piłem sobie cole i w niespodziewanym momencie kolega wrzucił mentosa, próbowałem to zatkać, więc piłem co leciało xD
Odpisz
8 maja 2011, 14:42
YyYyY..żal,baznazieja:
-10/10
Odpisz
14 marca 2011, 13:58
3/5
Odpisz
29 czerwca 2010, 09:42
Dobre :P CC czyli
C-czysta
C-Coka :)
Odpisz
24 lutego 2009, 16:06
Doba Zuchan skończ, bo naślę na Ciebie "cókier brązowy" ;D
Odpisz
24 lutego 2009, 11:55
Dobra DAVID_PL skończ bo naśle na ciebie mojego starego <<Patrz obrazek wcześniej>> xD
Odpisz
24 lutego 2009, 07:18
A może to Ciebie nie kochają i oparcie masz tylko w "Naruto" ?
BTW: co to znaczy 'oglodaja' i 'jus z' ? 'Napewno' pisze się osobno, NEO...
Odpisz
23 lutego 2009, 19:33
obrazek 3/6 opis 3/6 czyli dam... 3/8
Odpisz
23 lutego 2009, 15:35
tes z
Odpisz
23 lutego 2009, 07:40
"DAVID_PL masz jakieś kompleksy ? Może twoi starzy oglądają Naruto i ciebie już nie kochają ? Tak podejrzewam... Odczep się od Dejdeja i od reszty fanów Naruto ^^ Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi xD" --> LOL Nie, nie mam kompleksów. Tylko zauważ, że 99% ludzi mających w opisie, avatarze lub nazwie coś z Naruto są "troszkę" niewychowani, wulgarni i chamscy. Zamiast oglądać jakieś badziewia, usiadł by spokojnie na swoich czterech literach i poczytał książkę... Swoją drogą sam też kiedyś oglądałem (czytałem mangę). Było to naprawdę dawno temu, jeszcze zanim Naruto było sławne. Za ew. błędy przepraszam, spieszę się do sql ;D
Odpisz
22 lutego 2009, 21:55
"nie ma to jak kupa maciusia z klanu i siki teletubisia" OMG oO' co za intelektualny poziom wypowiedzi xP
Generalnie gratuluje posiadania wyszukanego gustu i własnego zdania na temat polskiej pisowni, oraz dziecinnego zachowania. Przez właśnie takich prostych osobników, nadużywających przekleństw i słowa "noob" jedenastolatków na Jeja nie ma już normalnych komentarzy, tylko jakieś żałosne kłótnie i idiotyczne, totalnie nie na poziomie śmieci intelektualne.
A co do obrazka, to nieźle. Legalne wciąganie koki :) niegłupie.
Odpisz
22 lutego 2009, 18:58
DAVID_PL masz jakieś kompleksy ? Może twoi starzy oglądają Naruto i ciebie już nie kochają ? Tak podejrzewam... Odczep się od Dejdeja i od reszty fanów Naruto ^^ Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi xD Obrazek na 4. Pewnie będzie ją/jego nos bolał xD
Odpisz
22 lutego 2009, 09:47
Bravo dla dzieci neo w internecie
Odpisz