Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

11 marca 2022, 14:06

Ale przeżył?

Avatar kajba

3 stycznia 2022, 10:52

Ćpanie koli nosem

Avatar KennySAWP

20 marca 2016, 22:11

Ja tak miałem ;-; piłem sobie cole i w niespodziewanym momencie kolega wrzucił mentosa, próbowałem to zatkać, więc piłem co leciało xD

Avatar Go_Sa

8 maja 2011, 14:42

YyYyY..żal,baznazieja:
-10/10

Avatar ShawnMichaels37

14 marca 2011, 13:58

3/5

Avatar Nazir5

29 czerwca 2010, 09:42

Dobre :P CC czyli
C-czysta
C-Coka :)

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2009, 16:06

Doba Zuchan skończ, bo naślę na Ciebie "cókier brązowy" ;D

Avatar Zuhan

24 lutego 2009, 11:55

Dobra DAVID_PL skończ bo naśle na ciebie mojego starego <<Patrz obrazek wcześniej>> xD

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2009, 07:18

A może to Ciebie nie kochają i oparcie masz tylko w "Naruto" ?
BTW: co to znaczy 'oglodaja' i 'jus z' ? 'Napewno' pisze się osobno, NEO...

Avatar kalin78

23 lutego 2009, 19:33

obrazek 3/6 opis 3/6 czyli dam... 3/8

Avatar kajko

23 lutego 2009, 15:35

tes z

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2009, 07:40

"DAVID_PL masz jakieś kompleksy ? Może twoi starzy oglądają Naruto i ciebie już nie kochają ? Tak podejrzewam... Odczep się od Dejdeja i od reszty fanów Naruto ^^ Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi xD" --> LOL Nie, nie mam kompleksów. Tylko zauważ, że 99% ludzi mających w opisie, avatarze lub nazwie coś z Naruto są "troszkę" niewychowani, wulgarni i chamscy. Zamiast oglądać jakieś badziewia, usiadł by spokojnie na swoich czterech literach i poczytał książkę... Swoją drogą sam też kiedyś oglądałem (czytałem mangę). Było to naprawdę dawno temu, jeszcze zanim Naruto było sławne. Za ew. błędy przepraszam, spieszę się do sql ;D

Avatar Nicunia

22 lutego 2009, 21:55

"nie ma to jak kupa maciusia z klanu i siki teletubisia" OMG oO' co za intelektualny poziom wypowiedzi xP
Generalnie gratuluje posiadania wyszukanego gustu i własnego zdania na temat polskiej pisowni, oraz dziecinnego zachowania. Przez właśnie takich prostych osobników, nadużywających przekleństw i słowa "noob" jedenastolatków na Jeja nie ma już normalnych komentarzy, tylko jakieś żałosne kłótnie i idiotyczne, totalnie nie na poziomie śmieci intelektualne.
A co do obrazka, to nieźle. Legalne wciąganie koki :) niegłupie.

Avatar Zuhan

22 lutego 2009, 18:58

DAVID_PL masz jakieś kompleksy ? Może twoi starzy oglądają Naruto i ciebie już nie kochają ? Tak podejrzewam... Odczep się od Dejdeja i od reszty fanów Naruto ^^ Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi xD Obrazek na 4. Pewnie będzie ją/jego nos bolał xD

Avatar barteksae

22 lutego 2009, 09:47

Bravo dla dzieci neo w internecie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #nos, #cola, #butelka

Młodzi gniewni

Tymi się chodzi

Ch-chesz wyparować...?

Północne Węgry

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka