Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2018, 00:08

Widziałem lepsze akcje, np w Battlefield 4

Avatar mapakapakaispro

4 grudnia 2017, 18:34

ja tak robie z zamkniętymi oczami padzie od nes-a siedząc na nim

Avatar Predator_PL

25 czerwca 2015, 21:35

lol gdyby jeszcze dało się wrócić do odrzutowca i on by to zrobił ty by był ku*wa hardcor nad hardcorami

Avatar Predator_PL

7 kwietnia 2015, 15:03

this is grand theft auto 5 poznaje po odrzutowcach!

Avatar predator13x

10 kwietnia 2015, 10:58

@Predator_PL: Sherlocku jak to możliwe?!

Avatar Linkin_Park

5 kwietnia 2015, 08:55

ma ktoś namiary na oryginał?

Avatar Chewbacca

5 kwietnia 2015, 09:10

@Linkin_Park: pewnie redkeymon

Avatar Dexterek

5 kwietnia 2015, 10:34

@Linkin_Park: Chcesz link ?

Avatar Linkin_Park

5 kwietnia 2015, 11:56

@Dexterek: no

Avatar trolem

5 kwietnia 2015, 20:25

@Linkin_Park: Masz

Avatar darwian

5 kwietnia 2015, 13:25

jeszcze 9 dni...

Avatar Husarz101

5 kwietnia 2015, 19:03

@darwian: Zanim znów przełożą datę wydania.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2015, 12:18

RedKeyMon...

Avatar jarek200211

5 kwietnia 2015, 12:17

Ale ty i tak powiesz, że cheater...

Avatar PROrecker

5 kwietnia 2015, 11:12

SRSL nikt z was nie zauważył ze ten film jest z gry GTA V??

Avatar megabolt22

5 kwietnia 2015, 11:25

@PROrecker: Serio jesteś taki głupi, że myślisz, że nikt nie wie, że to z GTA V??

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2015, 10:56

Ten spadochron jest tak tęczowy ze zygne tęcza

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 kwietnia 2015, 09:36

Może nie taki mistrz wśród pilotów. Bardziej w spadochroniarstwie.

Avatar wojtekvicta

5 kwietnia 2015, 09:19

Phi. Amator ...

Avatar arektatarowicz

5 kwietnia 2015, 09:03

wystarczy parę prób :D

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2015, 08:57

Gdyby jeszcze w tamtego drugiego strzelił i trafił to wtedy wyglądałoby to IDEALNIE

Avatar KUBOSZ

5 kwietnia 2015, 08:25

YOLO!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

To musiało być męczące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka