Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Old_Sportsy

29 maja 2021, 20:24

ty chora k...o

Avatar YTFireLordYT

12 lutego 2021, 11:39

robiłem tak

Avatar galaxywolf

15 grudnia 2016, 22:49

Nie. Nie lubię rzodkiewek.

Avatar XxXMarcelinaXxX

16 maja 2016, 16:34

tak ;-;

Avatar darcus

2 kwietnia 2015, 14:40

Nie.

By the way, czy tylko ja sądzę że rzodkiewka jedzona sama, bez niczego innego, nie ma smaku?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Adrian3107

4 kwietnia 2015, 22:32

@kajko: To nie u mnie, tylko u mojej babci na wsi :D A może to w warzywniaku są u mnie dobre ? :D

Avatar kajko

5 kwietnia 2015, 07:32

@Adrian3107: Zdarza się, rzadko ale się zdarza :D

Avatar Flute

31 marca 2015, 19:28

Nikt nie jest rzodkiewki, a jest za**bista :C

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar szczerbatek12

3 kwietnia 2015, 13:06

Proszę cię, co to ku*wa jest ?! xd

Avatar polskistrzelec123_

4 kwietnia 2015, 16:34

CZEMU WSZYSCY PISZĄ TE DURNE KOMENTARZE

Avatar albatrosia

3 kwietnia 2015, 13:31

Si...

Avatar messi16

2 kwietnia 2015, 14:59

Przyznam sie że nigdy nie jadłem tego ani innych warzyw chyba że w zupie posiekaną marchewke ale też mało a jak już to bez chęci.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 kwietnia 2015, 15:38

@messi16: Psss... Marchewka to owoc.

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2015, 16:09

U nas w kraju uznaje się za warzywa. Za to w innych różnie.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 11:19

Według UE marchewka to owoc.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 07:20

nigdy

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 01:33

Nie jem rzodkiewek, więc raczej nie mam do czego się przyznawać ^^

Avatar zucek20

3 kwietnia 2015, 00:07

zawsze

Avatar Oliwka406

2 kwietnia 2015, 22:43

Ja jak byłam mała obierałam skórkę,formowałam w kwadrat i udawałam,że to kostka lodu xD Nadal to robię ;-;

Avatar stefanpl

2 kwietnia 2015, 21:36

nie

Avatar KapitanKubaxus

2 kwietnia 2015, 18:16

nie lubie... wole chleb

Avatar pieerzyk

2 kwietnia 2015, 17:14

Pierwsze słysze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie idź!

Totalnie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka