Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2017, 19:45
Jeżeli kiedykolwiek poznam weganina powiem mu to
Odpisz
15 września 2018, 19:10
@wampirra107: Vegan nie je też rzeczy produkowanych przez zwierzęta, np. mleko krów
Odpisz
19 września 2019, 02:32
@wampirra107: veganin nie je jajek
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:44
Dobre. xd
Odpisz
6 września 2015, 16:04
Mina na ostatnim obrazku xD Super xD
Odpisz
1 stycznia 2013, 16:51
I dobrze że nie lubię jajek! A tak ogólnie to 5/5
Odpisz
26 lipca 2017, 17:39
@Lana_Del_Rey: Ja tez
Odpisz
1 maja 2018, 20:24
@Pikachu_fan_Subaru: o cześć
Odpisz
2 maja 2018, 08:31
@Windows_10: Hello There
Odpisz
2 maja 2018, 08:44
@Pikachu_fan_Subaru: general kenobi
Odpisz
2 maja 2018, 12:46
@Windows_10: *wyciąga miecze świetlne*
Odpisz
2 maja 2018, 12:49
@Pikachu_fan_Subaru: przepraszam, nie znam tak star warsów
so uncivilized
Odpisz
2 maja 2018, 13:10
@Windows_10: Same
Odpisz
2 maja 2018, 13:11
@Pikachu_fan_Subaru: oglądałam tylko 1 film, średnio mi się podobal, ale memy zajebiste
Odpisz
19 września 2019, 02:34
@Windows_10: skoro nie oglądałaś filmów to i memów nie czaisz
Odpisz
5 grudnia 2012, 18:03
lol
Odpisz
8 kwietnia 2012, 21:07
co za dziadowy obrazek, nawet go nie oglądałem ...
Odpisz
9 kwietnia 2012, 11:06
@Kamil0_7: to co walisz tekstem że "dziadowy"?
Odpisz
8 kwietnia 2012, 21:10
ja jem jajko i to oglądam co się równa ? tak, wymiotuje 5/5 i do ulu
Odpisz
8 kwietnia 2012, 09:36
riposta pikna!
ja się nie brzydzę i wcinam jajka! raz z chrzanem, a raz z majonezem!
Odpisz
8 kwietnia 2012, 17:09
@Baca_online: Z Mojonozenem lepsze :3
Odpisz
8 kwietnia 2012, 14:40
xD 5/5
Odpisz
8 kwietnia 2012, 14:10
tak naprawdę to tam jest mały płodzik (taka czerwona kropka). Reszta to pokarm dla niego, kiedy będzie dorastał (żółtko).
Odpisz
8 kwietnia 2012, 13:42
a ja właśnie zjadłem jajko xD
Odpisz
8 kwietnia 2012, 13:33
DOBRE!!DO ULU
Odpisz
8 kwietnia 2012, 13:33
fajne ale za razem obrzydliwe
Odpisz
8 kwietnia 2012, 11:52
Kurde przed chwilą jadłam poświęcony okres kury...
Odpisz
8 kwietnia 2012, 12:40
Ja też :/
Odpisz
8 kwietnia 2012, 11:54
dobree
Odpisz