Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Redclawface

10 lipca 2015, 12:29

Bielik amerykański (Haliaeetus leucocephalus) – gatunek drapieżnego ptaka z rodziny jastrzębiowatych (Accipitridae), występujący w Ameryce Północnej. Jako symbol narodowy Stanów Zjednoczonych jest najbardziej rozpoznawalnym północnoamerykańskim ptakiem. Zasięg występowania obejmuje Kanadę i Alaskę, 48 „kontynentalnych” stanów USA oraz Meksyk. Jest spotykany nad otwartą wodą w pobliżu dużych zbiorników wodnych (np. jezior) lub nad oceanem. Gniazda zakłada na starych drzewach. Wyróżnia się dwa podgatunki.

Źródło: Wikipedia Wolna Encyklopedia

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2015, 17:17

to dlatego nasz orzeł na godle ma głowę przekręconą w bok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar albatrosia

1 kwietnia 2015, 23:50

co masz do mojej mamy?!

Avatar Kasiaaaz

1 kwietnia 2015, 15:26

Dlatego robią im najczęściej z profilu .-.

Avatar ALKATRAZ

1 kwietnia 2015, 13:08

no bo profilowe zdjecie jest najlepsze

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2015, 13:49

@ALKATRAZ: Taki he-man co se włożył miecz w odbyt na przykład.

Avatar mytfek

1 kwietnia 2015, 13:46

Grażyna z bazaru!

Avatar moonbeam

1 kwietnia 2015, 13:21

Bielik to nie orzeł.

Avatar mytfek

1 kwietnia 2015, 13:45

@moonbeam: powiedz mi jeszcze że człowiek to nie ssak

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2015, 13:47

@moonbeam: Polecam encyklopedię przyrodniczą.Może dowiesz się tam prawdy.

Avatar
RhobarIII

1 kwietnia 2015, 14:10

@mytfek: Ale to prawda. Bieliki należą do Orłanów.

Avatar Takita6

1 kwietnia 2015, 14:31

do jastrzębiowatych dla ścisłości

Avatar remik2003

2 kwietnia 2015, 07:01

@moonbeam: ale bielik amerykański jest orłem.

Avatar Redclawface

10 lipca 2015, 12:27

@remik2003: Nie jest...

Avatar remik2003

11 sierpnia 2015, 16:10

@remik2003: fail

Avatar weraina

1 kwietnia 2015, 13:17

haha smutna prawda xD

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2015, 05:09

xD Kto wymyślił to porównanie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Lekko nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To musiało być męczące

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka