Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wodnik22

10 kwietnia 2012, 07:06

Japońskich. Wiem, że to "to samo", ale ktoś kto już chce wstawić obrazek, mógł by się chociaż zorientować, czy to jest pismo chińskie czy japońskie. 3/5

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2012, 08:19

@Wodnik22: Jeśli ktoś interesuje się chociażby anime to dla niego Japonia, a Chiny to nie "to samo".

Avatar chupacabra001

10 kwietnia 2012, 15:37

@Wodnik22: No i wszystko jasne. Fukushima, Hiroshima i Nagasaki robią swoje.

Avatar jotta

10 kwietnia 2012, 18:12

@Wodnik22: @Wodnik22:Japonski ma 4 alfabety, z czego dwa wspólnie nazywane kana (hiragana i katakana), kanji oraz nasze łacińskie litery(czyli DVD, CD, SONY...). Japonski alfabet kanji ma takie same znaki jak chinski a tutaj nad znakami z alfabetu kanji, jest napisana wymowa.
Po japonsku powinno byc iczi, ni, san... a tutaj jest yi, er, si...

Avatar Wodnik22

11 kwietnia 2012, 07:12

Sam się interesuję:P "to samo" było sarkazmem...

Avatar Choi_Seunghyun

Edytowano - 30 czerwca 2016, 10:22

@jotta: yiersi z koo chaka

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 11:13

Made in China :3

Avatar Geometeor

4 kwietnia 2014, 16:46

Kurawandal! co to jest?

Avatar pataraka

25 grudnia 2012, 18:50

1-2=3? a nie -1

Avatar DanateDMC

29 września 2013, 00:44

@pataraka: To jest coś w stylu naszej jedynki nie minus ułomie.

Avatar SharpNeedle

17 grudnia 2015, 19:32

@pataraka: A 6 to człowiek XD

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2012, 19:09

Fukushima.

Avatar mikulek04

11 kwietnia 2012, 01:44

skoro już mi się tacy znawcy znaleźli, to po jakiemu ą napisy w Awatar: legenda Aanga?

Avatar jotta

10 kwietnia 2012, 18:13

a to znaczy ze to jest alfabet chinski (mam nadzieje ze rozwiazalem).

Avatar Radziosek

10 kwietnia 2012, 14:16

Skąd on to wie?

Avatar BUCxD

10 kwietnia 2012, 12:58

jakie mutanty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

To musiało być męczące

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fajnie że odpowiedzieli

Brawo za czujność!

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka