Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2015, 17:39
A mnie zawsze dziwiło, dlaczego te dzieci jezdziły po całym kraju a nie chodziły do szkoły?
Odpisz
20 kwietnia 2019, 23:47
@Zukgnojowy: bo to studenci
Odpisz
5 kwietnia 2015, 17:33
A jednak jej nienawidziłam.Czemu?Po prostu,nie wiem.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:45
@kotul: ja też pjona
Odpisz
6 kwietnia 2015, 16:04
@thekadi: *pjona*
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:50
@thekadi: witaj w klubie
Odpisz
10 sierpnia 2018, 21:26
@kotul: *spacja*
Odpisz
2 września 2018, 11:16
@Archeologwinternetach: *przecinek*
Odpisz
20 marca 2016, 20:28
to dobieranie czcionek obudzilo mojego wewnętrznego perfekcjonaliste
Odpisz
20 marca 2016, 20:18
A wiesz czego ja uczę? ŻE BIAŁY NAPIS Z CZARNĄ OBWÓDKĄ JEST WIDOCZNY NA KAŻDYM TLE DO CHOLERY
Odpisz
6 kwietnia 2015, 08:21
Logika Scooby-Doo:
Potwór za każdym razem okazuje się człowiekiem
za każdym razem myślą że to prawdziwy potwór
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:48
Wyrzucając "sceptycznie" jest to do przyjęcia : )
Odpisz
5 kwietnia 2015, 18:02
Mnie nawet w dzieciństwie porażała logika tej kreskówki i dotąd jej nie lubię. I jeszcze te suchary. A o oprawie dźwiękowej nie wspomnę.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 18:59
Tu chodzi o to, czego bajka uczy, to my ludzie sami niszczymy własną planetę, Ziemię. (choć że najlepsza to się nie zgodzę) Ps. Suchary: poziom Strassburger :D
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:04
Wiem o co tu chodzi, nie jestem idiotą.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:30
Serio?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 16:23
W większości odcinków wyjaśnienia były kompletnie nieracjonalnie, nie było zbyt wiele myślenia, tylko "Velma ma rację", a cały obrazek śmierdzi ateistycznym bólem pupy.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:54
scooby doo jest nieśmiertelny, nie zestazał się ani o dzień
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:50
@ALKATRAZ: ić s tond!
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:36
Racjonalnie? Ich wyjaśnienia nigdy nie są racjonalne, a każdy odcinek wygląda tak samo- w ostatniej minucie dowiadujemy się, że pan koleżka jednak jest panem duchem. Mimo tego oglądało się całkiem przyjemnie ^-^
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:39
biznesmen nie może kupić ziemi? straszy na niej by zmniejszyć cenę!
o ile motywy często są dosyć dziwne to dosyć logiczne
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:34
Za dużo kolorów, zabaw czcionkami i podkreśleniem. Razi w oczy.
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 14:07
Zjarana grupa nastolatków jeździ sobie po świecie, a ich pies gada
A w jednej serii wszystkie potwory były prawdziwe
Szach mat ku*wy
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:14
Bo oni nq haju są.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:40
ale zapominając o 13 demonach i trójkącie bermudzkim każdy potwór to był człowiek
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 14:43
@bylejakbylegdzie: O który odcinek z trójkątem ci chodzi? Pamiętam jeden z oryginalnej kreskówi, jeden z 13 demonów właśnie i jeden z film z tym motywem
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:27
o ten trójkąt w 13 demonach
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:38
To nie jest jedna z najlepszych bajek dla dzieci, ale najlepsza bajka dla dzieci! Tak, mam prawie 17 lat, uwielbiam Scooby-Doo i nie wstydzę się tego.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:57
a co jest do wstydzenia? :LLL
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:47
Mam 12 lat a czasami mi się też zdarzy oglądnąć
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:31
jak kiedyś oglądałem na polsacie to jak leciało to koło logo polsatu pisało ,,na żywo"
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:07
Scooby-Doo?? POJE**ŁO WAS?! Najlepsza bajka!?!?!?
Ićcie z tad po si pozygam!
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 19:54
@Yashire: Idź oglądać ten zasrany Disney XD
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:07
@Yashire: nie znasz prawdziwego piekna :(
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:03
@Yashire: A co wg. ciebie jest lepsze?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:15
@Yashire: Violetta za 5 min. Leć, bo nie zdążysz!
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 14:55
@Yashire: Idź oglądać jakieś SROLETTY czy coś tam.
Już widać, że masz jakieś 6-9 lat.
Współczesna młodzież nie zrozumie bajki "scooby doo" i ogląda jakieś
sroleletty, czy coś tam innego.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 17:26
@Yashire: haha!genialny,żart na Prima aprilis!!!
Odpisz
5 kwietnia 2015, 17:35
@Yashire: jeśli zamierzałaś wyrazić swoje zdanie,to powinnaś zrobić to taktowniej i delikatniej.Polecam tą metodę na przyszłość,przynajmniej nie łapie się tylu hejtów ;D
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:51
@Yashire: ić stąd bo sie popłacze
Odpisz
6 kwietnia 2015, 11:26
@DeadExtreme: Jaką "Viollette"?
Odpisz
6 kwietnia 2015, 11:27
Mam 12 lat i nie wiem co ta "Violletta" ...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 11:27
@kotul: Spoko :3
Odpisz