W USA przeprowadzono ankietę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2018, 20:59
Wierzę ci randomowy obrazku z jeja
Odpisz
9 lipca 2017, 21:21
@KontoUsunięte: W reptylian 4%, a w płaską ziemie 1 na sto tysięcy.
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:06
I tak większość Amerykanów wierzy w reptylian i płaskość ziemi .....
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:26
przecież homo sapiens to człowiek :P
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:55
@Pitrekkk: Odkryłeś Amerykę!
Odpisz
12 czerwca 2015, 19:40
Szkoda że Amerykanie o tym nie wiedzą.
Odpisz
13 lipca 2015, 23:48
On odkrył Amerykę, ale czy Ameryka to odkryła?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:06
Jakieś źródło czy po prostu kolejny obrazek o tym "jacy to Ameryganie som gupi"?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:17
@Sauron: Pewnie z bezużytecznej.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:19
Niestety, Amerykanie przekroczyli już dawno znane granice poje*aństwa
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:20
@miki315: idioci są w każdym kraju.
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2015, 11:21
@Sauron: Ale w U.S.A. najwięcej.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:21
@miki315: Co to ma wspólnego z bezużyteczną?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:43
@Hoguzzos: nie powiedziałbym. Najwięcej idiotów powinno być w krajach o największej populacji, takich jak Chiny czy Indie.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 12:25
@Sauron: USA ma 3. największą populację na świecie B^(
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:44
@Hoguzzos: Większość ludzi tak myśli bo wierzy w obrazki zrobione przez jakiegoś gimba. Poziom nauczania w USA jest większy niż w Polsce i mają więcej noblistów.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 14:43
tam piszą randomowy syf,byle tylko ludziom się spodobało.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:36
@Sauron: Te "badania" odbyły się w Polsce, tylko specjalnie zrobili, żeby oczernić amerykanów :)
Odpisz
23 maja 2015, 18:04
To nie prawda, system edukacyjny USA kuleje, a większość noblistów to imigranci z innych krajów jak np. Albert Einstein czy Neils Bohr.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 00:31
w sumie sie nie dziwie... amerykanie to banda tempakow z karabinem i inna bronia w reku... nie raz to pokazali
Odpisz
3 kwietnia 2015, 23:01
znowu straciłam wiarę w ludzkość :(
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:26
A drugie pół, że wyrzuci przez okno :P
I te komentarze "to nie jest śmieszne", "ale jesteś głupia...". Powiem tak, MAM TO GDZIEŚ.
I te komentarze: "uuuuuu... ale odważna", "uuuuu uważaj, bo się poryczysz!" Powiem to co wcześniej, MAM TO GDZIEŚ!!
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:45
@olika77: czy masz ze sobą jakiś problem? (dwa odnośniki)
Odpisz
3 kwietnia 2015, 22:53
@TheDragonPL: Jestem samotna i nikt mnie nie lubi i nie kocha :c
Odpisz
3 kwietnia 2015, 12:40
nie ma to jak skopiowac obrazek ;x
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:27
@Darwineek: Ok skopiowałem to z bezużytecznej ok ale czy każdy użytkownik Jeja wchodzi na bezużyteczną?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:54
@Niewidzialny101: Nie masz się czym chwalić ;)
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:40
Ameryka tak jak rosja...
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:06
Każdy człowiek jest homo sapiens
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:44
A co jeśli "ponad połowa ankietowanych" to nie byli ludzie? Wtedy to już by nie było takie głupie...
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:23
mądrzy ci amerykanie
Odpisz
3 kwietnia 2015, 15:24
jprdl
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:12
Co czy rodzice są tacy głupi?!
Odpisz