Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

14 stycznia 2018, 20:59

Wierzę ci randomowy obrazku z jeja

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2017, 21:21

@KontoUsunięte: W reptylian 4%, a w płaską ziemie 1 na sto tysięcy.

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2016, 22:06

I tak większość Amerykanów wierzy w reptylian i płaskość ziemi .....

Avatar Pitrekkk

3 kwietnia 2015, 16:26

przecież homo sapiens to człowiek :P

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 16:55

@Pitrekkk: Odkryłeś Amerykę!

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2015, 19:40

Szkoda że Amerykanie o tym nie wiedzą.

Avatar Arald98

13 lipca 2015, 23:48

On odkrył Amerykę, ale czy Ameryka to odkryła?

Avatar Sauron

3 kwietnia 2015, 11:06

Jakieś źródło czy po prostu kolejny obrazek o tym "jacy to Ameryganie som gupi"?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MangoZyeb

3 kwietnia 2015, 17:36

@Sauron: Te "badania" odbyły się w Polsce, tylko specjalnie zrobili, żeby oczernić amerykanów :)

Avatar deadxp

23 maja 2015, 18:04

To nie prawda, system edukacyjny USA kuleje, a większość noblistów to imigranci z innych krajów jak np. Albert Einstein czy Neils Bohr.

Avatar domer5

4 kwietnia 2015, 00:31

w sumie sie nie dziwie... amerykanie to banda tempakow z karabinem i inna bronia w reku... nie raz to pokazali

Avatar Takita6

3 kwietnia 2015, 23:01

znowu straciłam wiarę w ludzkość :(

Avatar olika77

3 kwietnia 2015, 17:26

A drugie pół, że wyrzuci przez okno :P

I te komentarze "to nie jest śmieszne", "ale jesteś głupia...". Powiem tak, MAM TO GDZIEŚ.

I te komentarze: "uuuuuu... ale odważna", "uuuuu uważaj, bo się poryczysz!" Powiem to co wcześniej, MAM TO GDZIEŚ!!

Avatar TheDragonPL

3 kwietnia 2015, 19:45

@olika77: czy masz ze sobą jakiś problem? (dwa odnośniki)

Avatar olika77

3 kwietnia 2015, 22:53

@TheDragonPL: Jestem samotna i nikt mnie nie lubi i nie kocha :c

Avatar Darwineek

3 kwietnia 2015, 12:40

nie ma to jak skopiowac obrazek ;x

Avatar Niewidzialny101

3 kwietnia 2015, 21:27

@Darwineek: Ok skopiowałem to z bezużytecznej ok ale czy każdy użytkownik Jeja wchodzi na bezużyteczną?

Avatar Darwineek

3 kwietnia 2015, 21:54

@Niewidzialny101: Nie masz się czym chwalić ;)

Avatar heros1999

3 kwietnia 2015, 21:40

Ameryka tak jak rosja...

Avatar
German_Shepherd

3 kwietnia 2015, 19:06

Każdy człowiek jest homo sapiens

Avatar krystian23

3 kwietnia 2015, 17:44

A co jeśli "ponad połowa ankietowanych" to nie byli ludzie? Wtedy to już by nie było takie głupie...

Avatar nie_hejtuj_furry_

3 kwietnia 2015, 16:23

mądrzy ci amerykanie

Avatar mikigra8888

3 kwietnia 2015, 15:24

jprdl

Avatar niebezpieczna10

3 kwietnia 2015, 13:12

Co czy rodzice są tacy głupi?!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Trzeba brać osobną torbę

Powodzenia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka