Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2021, 14:59
on ma 200 pingu
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:20
właściwie to ludzie leworęczni noszą zegarek na prawej ręce, żeby nie przeszkadzał w pisaniu
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:37
@mako13: ja jestem praworęczna i noszę na prawej
Odpisz
4 kwietnia 2015, 23:28
@ktos1346: Rozje**las system kultury
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:20
@sylwon1234: :)
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 23:27
Jestem gotowy na ból dupy...lubie tego stworka ;-;
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2015, 22:03
@Henzej: Kyubey ma na imię :) a jeszcze inaczej inkubator
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:29
puella magi madoka magica jedno z lepszych anime
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:45
@Henzej: A wpuścił byś go do domu, gdyby w nocy zapukał ci do okna i powiedział, że spełni jedno twoje życzenie?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:46
@SockPuppet: tak
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:49
@Henzej: To miło.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 15:27
Znów to różowe gów... Cholerstwo?!
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:22
I po co to różowe gówno? .-.
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 10:27
@MrocznyWilk: Żebyś miał co hejtować,bo na dobry komentarz za głupi jesteś.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:34
@Pindol79: I pisze mi to ktoś, kto zaczyna zadanie małą literą, nie wstawia przecinków i kropki na końcu...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:35
@MrocznyWilk: a ty co polskiego uczysz?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:38
@MrocznyWilk: Zadowolony?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:39
@Pindol79: Nie trzeba uczyć polskiego, by pisać co najmniej w miarę poprawnie. Ale do tego trzeba mieć rozum, który to pojmie...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:43
@Pindol79: Zależy z czego mam być zadowolony.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:46
@MrocznyWilk: Spoko, może kiedyś osiągnę twój poziom intelektualny a w międzyczasie idę robić pranie mózgu oglądając"hińskie bajki"
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:50
@Pindol79: No to życzę ci z tym powodzenia...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:52
@MrocznyWilk: Dziękuję
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:19
@MrocznyWilk: Śmiechłem.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:22
Ja też.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 14:55
@Pindol79: ale ci to profilowe do nicku pasuje xD
Odpisz
4 kwietnia 2015, 17:57
@MrocznyWilk: Zdanie*
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:07
@asdf0: A jeżeli jego zadaniem było napisać zdanie? :P
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 14:16
Może chwalił się nowymi mankietami? Kto bogatemu zabroni?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:18
Naje**ny był.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:58
Ludzie się wku*wiają za tego stworka. Po co? Mem taki jak i inne.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:09
Pewnie dlatego że "Hińśkie gufno z anim"
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:20
zabierajcie tego różowego ku*wiszona bo aż oczy krwawią
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:13
Wcześniej sobie wyobrażałem że te jego "uszy" to są jego ręce :v
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:56
tylko nie to COŚ!!#<@:@<e
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:01
nieeee!!! różowe cholerstwo!!!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:16
Co to za różowe cholerstwo?
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:21
@Mati129: To Kyubey :3
Odpisz