Nie jestem pewien czy w coś zainwestować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2015, 18:27
Głos zapadł robimy inwazje kto jest ze mną
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2015, 21:14
@carmilion: My!! Zgłosimy jeszcze innych!!Jest już USAball!!
Odpisz
6 czerwca 2015, 16:45
zebrałem (ukradłem) kase wynajołem 1.000.000 najemników idziemy.
Odpisz
5 marca 2017, 17:09
@carmilion: Dobrze usa pomoże nam tymi ich abramsami B2 Spiritami i AC-130 ''Spooky'ami'' :3
Odpisz
6 lutego 2016, 12:04
to polandball
Odpisz
13 lutego 2017, 06:49
@playerr1488: Serio?Co ty nie powiesz...
Odpisz
13 marca 2017, 20:47
@ZSRRBall: Przez Twoją zimę inwazja mi się nie powiodła ! Lecz następnym razem uda mi się...
Odpisz
13 marca 2017, 20:50
@NaziBear: NIGDY! Nie dasz rady pokonać Związku Radzieckiego!Jesteśmy przygotowani !
Odpisz
13 marca 2017, 21:07
@ZSRRBall: Muahahaha !!! Niech moje Mäusy Cię rozgromią !!!
Odpisz
14 marca 2017, 14:04
@NaziBear: Nigdy! ZSRR jest niepokonany!
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 18:14
@NaziBear: A i jeszcze jedno
H I T L E R
M I A Ł
M A Ł E G O
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 18:44
@ZSRRBall: Der Krieg du Feigling, wie es wagen !!!
Odpisz
14 marca 2017, 18:57
@NaziBear: хорошо!
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 18:58
@NaziBear: Szykujcie się na powtórkę ze zdobycia Berlina
Odpisz
14 marca 2017, 20:35
@ZSRRBall: Gustav Cannon już jest przygotowany by powitać wasze nędzne T-34 !
Odpisz
14 marca 2017, 20:38
@NaziBear: Towarzyszu! Czyżbyście nie zapoznali się najnowszymi czołami ZSRR?
Odpisz
14 marca 2017, 20:38
@NaziBear: I z najnowszymi myśliwcami?
Odpisz
14 marca 2017, 22:11
@ZSRRBall: Neh, Die Soldaten, ty nie pamiętasz potęgi militarnej niemiec... Przypomnę ci:
Odpisz
14 marca 2017, 22:12
@NaziBear: Nasz wielki czołg:
Odpisz
14 marca 2017, 22:13
@NaziBear: Nasze piękne działo Gustav:
Odpisz
14 marca 2017, 22:13
@NaziBear: ORAZ RAKIETY V2:
Odpisz
14 marca 2017, 22:25
@NaziBear: Jutro pokażę kolejne wspaniałe działa i inne niespodzianki
Odpisz
16 marca 2017, 15:53
@NaziBear: ekhem ekhem
Odpisz
5 kwietnia 2015, 12:28
możemy :D Białoruś i Ukraina nie są w Nato ani w UE
Odpisz
6 kwietnia 2015, 22:43
@andi12345: Ukraina-silne więzi goapodarcze i polityczne z UE i NATO. Białoruś-unia gospodarczna i wojskowa z Rosją. W skrócie, za**biście w ch*j przeje**nie.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 18:22
@korobov: Powinniśmy wykorzystać sytuacje na Ukrainie, by stworzyć tam marionetkowy rząd.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 17:48
To rosja powinna mówić...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:58
@Psychopata_PL: do dovakhinn'a też pasuje
Odpisz
6 kwietnia 2015, 18:42
Obydwa
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:51
Najlepiej wszystko przepić :D
Odpisz
2 kwietnia 2015, 10:35
@Exguttor3: Po co i tak Białoruś wszystko mi wychleje
Odpisz
2 kwietnia 2015, 22:29
@polandball1: ale i tak lolman533 (francjaball dodał )
Odpisz
2 kwietnia 2015, 08:52
Tu powinno być Reichtangle raczej.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 07:52
Za**biste :D
Odpisz