Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 kwietnia 2019, 18:49
Maci są spoko
nałbadi kers
to moja opinia
Odpisz
10 stycznia 2018, 22:21
NVidia GEforce GTX 1080p madafaka
Odpisz
28 lipca 2017, 18:23
_( :3 L /_)
Odpisz
7 maja 2016, 09:03
Ja mam intela i radeona... Na jednym kompie.
Odpisz
27 stycznia 2016, 11:56
Mam nvidia ^^ (ale i tak trzeba zmienić XD)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 08:41
mam intel....to prawda
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:43
@mooped: masz kuźwa procesor od intela!
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:50
@Qbeks82: jeden ch*j (chyba nie znam się za bardzo)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 07:26
@Qbeks82: Może mieć kartę graficzną i procesor od intela... (Jeżeli się nie znasz, to się nie wypowiadaj)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:36
nie jeden ch*j... :P
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:38
napisałem ci w innym komie :P
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:01
@mooped: Miałem, było gorzej niż bardzo źle. Do prawie każdej gry konieczny specjalny plik config był. (np. do skyrima zrobiłem najwydajniejszy config jak tylko mogłem i miałem około 25 fps, to i tak lepiej niż na każdym innym configu z internetu, najwydajniejszy w internecie dawał o 10 fps mniej niż mój, cs go działał mi od 15 do 25 fps na najwydajniejszym configu jaki znalazłem)
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 16:39
<(:3^-->_
Odpisz
25 sierpnia 2015, 22:46
ja mam radeona
Odpisz
9 sierpnia 2015, 14:20
Ja mam Geforce
Odpisz
18 lipca 2015, 19:02
_(:3 _| < ) _ Inaczej nie umiem ;-;
Odpisz
15 maja 2015, 21:16
c
Odpisz
24 kwietnia 2015, 23:21
Taa, nie ma to jak porównać grafikę z kompów do grafiki z telefonów/tabletów... To oczywiste, że będzie słabsza, a to, że ekran jest świetny nie ma nic do tego.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:53
Nie rozumiem. Chyba jeszcze dobrze nie znam internetów.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:00
Gdyż Apple chwali się że ich wyświetlacze Retina 5K są tymi z najlepszych na świecie. Tymczasem w rzeczywistości Super Amoled jest od nich 3 razy lepszy, w tym Intel, AMD i NVidia
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:06
Dzięki.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 23:18
Whaaaat?... Nie wnikam, jak dobre są Retiny 5K (ale na pewno są lepsze ekrany), ale one są montowane w ponad 20-calowych Macach, czyli AIO. Największe Super Amoledy mają 10,5", więc nie ma sensu ich porównywać, bo to zupełnie inna klasa produktów. Monitory z innymi oledami? Nie wiem, czy w ogóle istnieją. A Intel, AMD i Nvidia nie mają nic wspólnego z amoledami, bo to są ekrany, a oni robią procesory i karty graficzne, o które chyba w tym dziwnym obrazku chodzi.
A tak ogólnie, to o co ci chodziło, bo nie zdołałem poskładać nic sensownego z twojej wypowiedzi?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:46
Które procesory lepsze, od Intela czy Radeona ?
Odpisz
24 kwietnia 2015, 23:12
@Dexterek: Nie ma procesorów Radeona, bo to linia kart graficznych. Ale ich producent, AMD, robi też procesory - i odpowiedź może być tylko jedna, Intela. AMD robi dużo rdzeni, Intel robi wydajną, nowoczesną i oszczędną technologię.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 09:00
_( :3 」∠)_
Odpisz