Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryko1234

22 października 2019, 20:40

Peace was never an option

Avatar Islandka

3 kwietnia 2015, 20:43

Czy ktoś mi powie kim jest ten drugi ziomek? On symbolizuje może tubylców, czy jakąś konkretną wyspę?

Avatar Brachiozaur08

29 kwietnia 2015, 14:19

@Islandka: To jest polandball aborygeński

Avatar Ameron

2 maja 2017, 19:12

@Brachiozaur08: Te ziomki z Australii?

Avatar Brachiozaur08

2 maja 2017, 21:46

@Ameron: Tak.

Avatar Ameron

2 maja 2017, 21:50

@Brachiozaur08: To oni mieli jakąś flagę?

Avatar Brachiozaur08

3 maja 2017, 09:38

@Ameron: Flaga australijskich aborygenów została zaprojektowana w 1971 przez aborygeńskiego artystę Harolda Thomasa, w 1995 została oficjalnie zaakceptowana przez rząd Australii jako jeden z symboli narodowych.

Kolor czarny symbolizuje pierwszych mieszkańców kontynentu – aborygenów, kolor czerwony to ziemia i ochra używana w wielu tradycyjnych ceremoniach, a żółte koło symbolizuje słońce.

Avatar Ameron

3 maja 2017, 09:42

@Brachiozaur08: ee też coś. W czasach kiedy Brytyjczycy zajmowali Australię, nie było tej flagi.

Avatar Tostowa221

3 kwietnia 2015, 18:03

Brytania jest źle pomalowana.

Avatar nie_hejtuj_furry_

3 kwietnia 2015, 18:11

@Tostowa221: polska też

Avatar chudy2

3 kwietnia 2015, 18:44

@nie_hejtuj_furry_: to raczej Niemcy

Avatar mozaj

3 kwietnia 2015, 18:45

@Tostowa221: Brakuje szkocji :p

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 18:58

@Tostowa221: To jest stara flaga Brytanii

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 19:00

@Tostowa221: Jest dobrze pomalowana. Do 1801 roku tak właśnie wyglądała flaga Wlk. Brytanii, a to był właśnie okres kolonizacji, więc wszystko z flagą jest w porządku.

Avatar Tostowa221

3 kwietnia 2015, 19:30

Dziękuję za wyjaśnienia.

Avatar nie_hejtuj_furry_

3 kwietnia 2015, 21:18

@chudy2: chodziło mi ogółem o polandballa (tak, nie wiem jak to się pisze)

Avatar tiktak101

7 kwietnia 2015, 15:04

@Tostowa221: to stara flaga

Avatar zziomus

3 kwietnia 2015, 18:12

twoja? nie wyprana w perwolu xd

Avatar albert7168

3 kwietnia 2015, 18:31

@zziomus: Coś ci się poje**ło.

Avatar jejowicz12pl

6 kwietnia 2015, 09:46

@albert7168: prawda

Avatar
lolman533

2 kwietnia 2015, 12:48

powinno być "oszczędź mnie"

Avatar Pegi1337

3 kwietnia 2015, 12:18

Naaah ;/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Totalnie

Płać pan

Ładne rzeczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka