Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ToJaKacper

25 lipca 2019, 10:11

To kto robił to zdjęcie

Avatar GalenMarek

26 czerwca 2018, 16:58

...przez co on spalił im dom.

Avatar
Lunia21

3 kwietnia 2015, 12:54

Nie bój się panie toście już do pana biegnę- ale oczywiście z zamiarem dokonania konsumpcji.

Avatar Psychopata_PL

3 kwietnia 2015, 07:49

Skoro wszyscy wyszli, to kto zrobił zdjęcie ? ;_;

Avatar DeadExtreme

3 kwietnia 2015, 08:24

@Psychopata_PL: Mikrofalówka.

Avatar MrMinecraftKuba

3 kwietnia 2015, 08:31

@Psychopata_PL: Ciesz się że w ogóle żyje xD

Avatar PanSowa12

3 kwietnia 2015, 09:13

@Psychopata_PL: znasz coś takiego jak samowyzwalacz?

Avatar miki315

3 kwietnia 2015, 11:24

@PanSowa12: Niestety nie, jestem z LXXVIII wieku (dla niekumatych: 78 wieku)

Avatar miki315

Edytowano - 3 kwietnia 2015, 11:23

Skoro wszystcy wyszli, to jakim ku*wa je*anym cudem zrobiono to zdjęcie?!?

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 09:23

PanTost się użala bo zpleśnieje

Avatar misko02

3 kwietnia 2015, 08:50

to rób impreze a nie się użalasz

Avatar olawolska2003

3 kwietnia 2015, 08:21

biedny:(

Avatar EmoZioma1

3 kwietnia 2015, 07:56

Kto dzisiaj w szkole jest? xd

Avatar DeadExtreme

3 kwietnia 2015, 08:23

@EmoZioma1: Ja.

Avatar EmoZioma1

3 kwietnia 2015, 11:58

@DeadExtreme: To współczuję.

Avatar DeadExtreme

3 kwietnia 2015, 12:06

@EmoZioma1: Pomyśl... I zastanów się jaki jest dzisiaj dzień.

Avatar EmoZioma1

3 kwietnia 2015, 13:48

@DeadExtreme: Piątek, ale w porównaniu do ciebie ja dzisiaj lekcji nie miałam/ nie mam/ nie będę mieć.

Avatar DeadExtreme

3 kwietnia 2015, 14:09

@EmoZioma1: Tak jak wszyscy.

Avatar EmoZioma1

3 kwietnia 2015, 16:46

@DeadExtreme: Nieprawda.

Avatar ALKATRAZ

3 kwietnia 2015, 06:57

ale ja o tobie nie zapomniałem

Avatar bartekaa5

3 kwietnia 2015, 07:40

@ALKATRAZ: Ale twoja rodzina zapomniała o tobie.

Avatar Justyna7777

3 kwietnia 2015, 06:31

no kolego zero smutków

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ch-chesz wyparować...?

Trzykrotny T

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka