Ojj, nie smuć się, wrócą!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ch-chesz wyparować...?
Trzykrotny T
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2019, 10:11
To kto robił to zdjęcie
Odpisz
26 czerwca 2018, 16:58
...przez co on spalił im dom.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 12:54
Nie bój się panie toście już do pana biegnę- ale oczywiście z zamiarem dokonania konsumpcji.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 07:49
Skoro wszyscy wyszli, to kto zrobił zdjęcie ? ;_;
Odpisz
3 kwietnia 2015, 08:24
@Psychopata_PL: Mikrofalówka.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 08:31
@Psychopata_PL: Ciesz się że w ogóle żyje xD
Odpisz
3 kwietnia 2015, 09:13
@Psychopata_PL: znasz coś takiego jak samowyzwalacz?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:24
@PanSowa12: Niestety nie, jestem z LXXVIII wieku (dla niekumatych: 78 wieku)
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2015, 11:23
Skoro wszystcy wyszli, to jakim ku*wa je*anym cudem zrobiono to zdjęcie?!?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 09:23
PanTost się użala bo zpleśnieje
Odpisz
3 kwietnia 2015, 08:50
to rób impreze a nie się użalasz
Odpisz
3 kwietnia 2015, 08:21
biedny:(
Odpisz
3 kwietnia 2015, 07:56
Kto dzisiaj w szkole jest? xd
Odpisz
3 kwietnia 2015, 08:23
@EmoZioma1: Ja.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:58
@DeadExtreme: To współczuję.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 12:06
@EmoZioma1: Pomyśl... I zastanów się jaki jest dzisiaj dzień.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:48
@DeadExtreme: Piątek, ale w porównaniu do ciebie ja dzisiaj lekcji nie miałam/ nie mam/ nie będę mieć.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 14:09
@EmoZioma1: Tak jak wszyscy.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:46
@DeadExtreme: Nieprawda.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 06:57
ale ja o tobie nie zapomniałem
Odpisz
3 kwietnia 2015, 07:40
@ALKATRAZ: Ale twoja rodzina zapomniała o tobie.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 06:31
no kolego zero smutków
Odpisz