Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2015, 15:31
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:30
żyga tęczą he he
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:50
@pinx1973: jak nie masz gdzieś blisko księgarni to na allegro możesz kupić słownik ortograficzny za jakieś 19.99 a z przesyłką 26zł
Odpisz
26 czerwca 2015, 17:29
*o* rzygam tęczą
Odpisz
6 kwietnia 2015, 01:01
tak powstał świat. .
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:41
Ładne, choć trochę niedokładne.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:00
Grenlandia za duża!!!
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:28
łał =)
Odpisz
5 kwietnia 2015, 18:06
Grenlandia większa od Australii. Grenlandia większa od Afryki. Grenlandia od Ameryki Południowej. Brak Antarktydy. Wniosek? Niedźwiedzie polarne porwały pingwiny i planują przejąć świat.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 17:07
Cała półkula północna jest większa od południowej i to nie tylko tutaj ale i w innych mapach. Niedobrze mi się robi, gdy widzę takie wręcz niedorobione mapy.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 18:47
Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:08
Tylko w odwzorowaniach Merkatora. To było takie narzędzie propagandy, żeby jeszcze bardziej „spodludzić” murzynów z południa. Do przedstawiania Ziemi o wiele lepsze jest Mollweidego, bo tutaj Grenlandia jest wielkości Afryki, a w rzeczywistości jest 15 razy mniejsza.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:45
@Myszkapl: Niepotrzebny przecinek, jest niepotrzebny.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 17:10
@Nieznany_w_internecie: Ojej, nie wiem skąd się tam wziął, przepraszam. Nie bij!
Odpisz
5 kwietnia 2015, 16:47
Pewnie mu się tak wylało :D
Odpisz
5 kwietnia 2015, 16:46
Mapa jest zła >:(
Grenlandia jak Afryka , Szwecja większa od Indii .
Identyczna mapa jest w Windows 8
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:49
Przypomniało mi sie Chodź pomaluj mój swiat 🙊🙊
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:38
to jest talent, każdy z nas powinien miec chociaż jeden
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:14
Gdzie Antarktyda?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:02
Shup up and take my money! (przyjdzie ktoś z pomocą? ; - ;)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 22:29
a jaka mapa nie jest kolorowa? xd
Odpisz