Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 września 2016, 16:47

shut up, and take my money!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2015, 15:48

Nie grał bym

Avatar Husarz101

24 października 2015, 19:29

A to wszystko na NerveGear.

Avatar jakubm125

14 kwietnia 2015, 09:12

Dlaczego psy a nie dziecko?!

Avatar hejt123

2 maja 2015, 00:11

@jakubm125: Dziecko się dusi, albo już nie żyje.

Avatar MasterW

11 kwietnia 2015, 23:09

A co z pizzą?

Avatar VarLord

11 kwietnia 2015, 22:47

Grałbym, bo skoro da się wszystko to zrobił bym miksturę która zmieniłaby zombie pokemony w zwykłe pokemony.

Avatar WolfWolfyWolf

11 kwietnia 2015, 15:36

darksiders i GTA nigdy nic dla mnie nie przebije

Avatar VaultHunter

11 kwietnia 2015, 18:05

@WolfWolfyWolf: Dark Souls.

Avatar WolfWolfyWolf

11 kwietnia 2015, 19:01

@VaultHunter: co dark souls?

Avatar VaultHunter

11 kwietnia 2015, 19:05

@WolfWolfyWolf: Dla mnie Dark Souls przebije wszystko. :)

Avatar WolfWolfyWolf

11 kwietnia 2015, 19:08

@VaultHunter: grales w darksiders?

Avatar VaultHunter

11 kwietnia 2015, 20:03

@WolfWolfyWolf: Tak. Grałem także i w 2. I dla mnie jest to gra na co najwyżej 7/10. Przy czym co łatwo jest wywnioskować dla mnie Dark souls 1 do 10/10 a 2 to jakieś 9+/10.

Avatar WolfWolfyWolf

11 kwietnia 2015, 21:06

Avatar TadeuszMistrz

11 kwietnia 2015, 19:36

Obrazki o grach w internetach- skyrim, pokemony, skyrim pokemony i tak w kółko...

Avatar pavlopavo

11 kwietnia 2015, 16:39

Wiat if I told you...
THAT IT IS HALF LIFE 3?

Avatar Mati129

Edytowano - 11 kwietnia 2015, 16:01

To nie dla mnie gra

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2015, 20:18

Grałbym

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2015, 19:57

Gra idealna.

Avatar kola3492

2 kwietnia 2015, 18:32

ciekawa grafika ihistoria przetłumaczy ktoś ?

Avatar Archeologwinternetach

7 marca 2017, 20:19

@kola3492: Chyba już.

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2015, 18:32

Wait... WHAT?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka