Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheMJawesome

16 kwietnia 2018, 22:04

ta po lewej najlepsza

Avatar
ZiemiaJestPlaska

17 maja 2019, 22:50

@TheMJawesome: racja

Avatar
Aryman

11 października 2012, 21:50

NIENAWIDZĘ DZIEWCZYN LALEK!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar BaDinGa_Boy

1 lutego 2017, 14:35

@kroljanjulian: Ta po prawej to ta sama co ja wstawiłem ;)

Avatar Fiszech

18 lutego 2018, 12:05

żadna kobieta siebie szanuje :)

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 23:52

Hinata... A Naruto? A Boruto i Himiwari?

Avatar julka1280

6 marca 2014, 14:53

95 zaproszeń do gier? :\

Avatar bartusielek

2 lutego 2015, 18:29

@julka1280: W rozbieranego Pokera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Arald98

5 maja 2015, 10:19

@julka1280: Powiem Ci coś zdumiewającego. Może mi w to nie uwierzysz, ale kiedyś to musiało do Ciebie dotrzeć. Co prawda robię to po roku i może już poznałaś tę prawdę, ale istnieje szansa, że są inni, którzy jeszcze nie dostąpili oświecenia. FACEBOOK WBREW POZOROM, NIE SŁUŻY TYLKO DO GRANIA.

Avatar julka1280

5 maja 2015, 17:09

@Arald98: wlasnie sie dziwe, ze az tyle.

Avatar DanateDMC

10 września 2013, 20:32

Nie oglądam Naruto...

Avatar Evadios

24 lipca 2013, 16:27

Cosplay Hinaty ^^ Me Gusta

Avatar siwy999

14 września 2012, 15:49

3 to niezła dupa***ł bym

Avatar Baca_online

11 kwietnia 2012, 08:01

prawda o FB jest taka, że ludzie dobrowolnie tam udostępniają wszystkie informacje o sobie, a dla służb państwowych w życiu by tego nie zrobili.

Avatar MofD21

21 kwietnia 2012, 20:55

@Baca_online: o, tu masz dużo racji. Acz ja tam jestem "incognito", bo nie zamierzam im ułatwiać śledzenia mnie.

Avatar remo2000

14 kwietnia 2012, 15:03

jak urban rivals

Avatar Farciarz

12 kwietnia 2012, 13:20

ta posrodku slodko wyglada \(>.<)/

Avatar wheatley

11 kwietnia 2012, 15:09

heh hinata, ciekawe, co na to naruto ;P

Avatar SilverRanger

11 kwietnia 2012, 17:51

@wheatley: Co tam Naruto, chciałbym widzieć reakcję Sakury i innych dziewczyn XD

Avatar BUCxD

11 kwietnia 2012, 15:49

aha

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2012, 15:27

A pamiętacie to?:
Laska dodała post na facebooka. "O mój boże jestem taka nieszczęśliwa!". Jej chłopak to przeczytał i myśli sobie "Kurczę to moja dziewczyna...muszę zapytać się jej o co chodzi."
- Cześć kochanie, coś się stało?
- Nie, nic.
- Jak to nie?
- A no nic. To sprawa osobista,
- To dlaczego umieszczasz to na tablicy?!

Avatar tentadrake

11 kwietnia 2012, 08:16

niezła Hinata XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fergus

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka