Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2020, 17:56
@Konto usunięte: nie ma śniegu
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:57
dzięki
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:48
Lel nie lubię jajek.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:03
witaj w podwójnym klubie
Odpisz
5 kwietnia 2015, 12:20
@Seth_Mint: mogę się dolączyć?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:35
a lubisz fairy tail?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 18:04
@Seth_Mint: nawet tego nie znam
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:38
to tylko pojedyńczego
Odpisz
5 kwietnia 2015, 19:39
@Seth_Mint: fak
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:04
U was też śnieży? W sumie co to za święta bez śniegu...
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:16
u mnie wczoraj grad padał :o
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:59
@Goddess: Gdzie mieszkasz?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:41
Koło Poznania
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:40
@Goddess: Ja w Świnoujściu ale też był grad
Odpisz
3 kwietnia 2015, 18:48
Melduję u mnie brak opadów. Pizga tylko trochę.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:51
@Goddess: u mnie pada od dwóch dni
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:11
u mnie jak w lato
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:52
U mnie bardzo ;-; A w zimę w ogóle śniegu nie było.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:27
Kiedyś w wielkanoc jadłem na potegę, ale dostałem strzałą w kolano.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 12:22
@kaka77: fajna historia kolego lecz dostałem strzała w noge
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:59
Jestem snorlaxem :3
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 11:38
Najlepsza jest wigilia, najwiecej przez rok zjem
Odpisz
5 kwietnia 2015, 15:18
@ALKATRAZ: Biedny, rodzice Cię nie karmią :(
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:35
nie lubie jajek:(
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:21
Tylko nie pokazujcie tego Chansey...
Odpisz
3 kwietnia 2015, 10:18
1/5
Odpisz
3 kwietnia 2015, 10:54
@krzyzowka: Masz rację
Odpisz
3 kwietnia 2015, 18:48
Łamiecie mi serce tak bardzo </3
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:18
@krzyzowka: 1/5 bo pokemony XDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:13
Smacznego dyngusa
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2015, 11:17
Ale ja jestem na diecie ;( *zjada bigos* i jakoś tradycja mnie nie interesuje *idzie święcić jajka* to gdzie życzenia dla mnie? :(
Odpisz