Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xMacius

21 listopada 2018, 07:36

Czy my mamy 2011?

Avatar ProMoruxBax

11 lutego 2020, 22:54

@xMacius: odkopman kontratakuje.

Tak.

Avatar ALKATRAZ

4 kwietnia 2015, 12:09

ja nie poszedłem

Avatar polskistrzelec123_

4 kwietnia 2015, 12:32

@ALKATRAZ: znowu cię schejtowali za normalny komentarz, frajerzy jedni

Avatar bezimienny7

4 kwietnia 2015, 12:48

@polskistrzelec123_: koleś napisał, że nie poszedł ze swieconka, a 7 osób nie zgadza się z jego opinią. Czyżby wiedzieli lepiej co on dziś zrobił? Xd

Avatar noszkurnawszystkozajete

4 kwietnia 2015, 12:51

@bezimienny7: (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:48

@bezimienny7: Czyli jeśli powiem, że zjadłem dzisiaj tosta, to nie mogę dostać minusa, bo przecież lepiej wiem co dziś robiłem? To może wszyscy zacznijmy pisać na jeja o swoim życiu codziennym, ok? ;o

Avatar rakso

4 kwietnia 2015, 13:55

Tak! Zróbmy z jeja drugiego Facebooka! :D

Avatar arki316

4 kwietnia 2015, 13:57

@bezimienny7: To nawet nie była opinia podlegająca dyskusji, to było stwierdzenie. Ludzie już chyba tylko dla zasady mu minusy dają zanim w ogóle przeczytają co napisał -_-

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 13:59

@rakso: Ok, w takim razie zacznę: Obudziłem się o 8:10 i od razu usiadłem do kompa, po godzinie umyłem włosy i zjadłem śniadanie. Prawie przeszedłem grę Epic Battle Fantasy 4 i przeczytałem jeden tom mangi. O godzinie 13:00 poszedłem do kościoła ze święconką, a po powrocie ponownie usiadłem do kompa. Może być? ^^

Avatar bezimienny7

4 kwietnia 2015, 14:40

Po pierwsze to miał być żart.
Po drugie, chodziło mi o to, że po najechaniu kursorem na strzałki pojawiają się napisy "Zgadzasz się z opinią" i "Nie zgadzasz się z opinią", co oznacza że służą one bardziej do wyrażania swojej opinii na dany temat niż oceniania wszystkiego co ktoś napisze.

Avatar
Captain_0bvious

4 kwietnia 2015, 15:16

A jaka manga?

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 15:21

Dr. Slump :3

Avatar venomman

11 kwietnia 2015, 11:16

Avatar
German_Shepherd

4 kwietnia 2015, 16:59

Ja nie wierze w boga

Avatar Drag_on

10 sierpnia 2020, 12:46

9 osób się z tym nie zgadza

Avatar diax007

4 kwietnia 2015, 15:08

Taka prawda że często ci co nie chodzą do kościoła w niedzielę idą ze święconką

Avatar Kamil37

4 kwietnia 2015, 13:34

No i taka prawda co z tego że z koszyczkiem biegacie jak nauczać jezusa i przykazań przestrzega bardziej przeciętny ateista niż wy ?

Avatar olka12544

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 13:29

Ja dziś wstaję rano i takie: To dziś?!

Avatar DarkTicTacPL

4 kwietnia 2015, 12:05

A kto ze Chrześcijaninów nie chodzi święcić?! Głupi mem panie A, o ile można to nazwać memem...

Avatar Qbeks82

4 kwietnia 2015, 12:23

@DarkTicTacPL: Chrześcijan*

Avatar rakso

4 kwietnia 2015, 12:25

@DarkTicTacPL: *z Chrześcijan
Tak, można to nazwać memem.

To chodziło raczej o coś innego. Kto ze święcących naprawdę jest Chrześcijaninem? Kto naprawdę świętuje zmartwychwstanie Jezusa, a nie "jajko"? Kto idąc do kościoła ze święconką wie czemu tam idzie, a kto idzie, "bo taka jest tradycja"? Bo rodzice tak go wychowali?
Widziałem ludzi klękających zaraz po wejściu do kościoła. Twarzą w stronę tabernakulum. Pustego, rzecz jasna. Czemu klękali? Przed kim/czym klękali? Czy w ogóle wiedzieli, po co to robią?

Avatar Kubox123456

4 kwietnia 2015, 12:33

@DarkTicTacPL: Mem został dobrze użyty więc ma prawo się tak nazywać :p

Avatar bezimienny7

4 kwietnia 2015, 12:46

@DarkTicTacPL: Tu chodzi m. in. o to, że ludzie chodzą ze święconką, a na msze w Wielki Czwartek i Wielką Sobotę oraz nabożeństwo w Wielki Piątek nie ma komu iść. Resztę dopowiedział pan powyżej.

Avatar lelek

4 kwietnia 2015, 12:31

Ludzi bardziej wysyła do kościoła tradycja ,niż wiara (nie wszyscy)

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 12:01

A żebyś wiedział! >:c

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Co to takiego?

Rel

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka