Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2015, 06:51
Czemu już nie robią bajek w 2d z disneya? Mi się najbardziej podobał ta(r)zan. Teraz już tylko w 3d robią, a szkoda
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:00
@ALKATRAZ: Raz na ruski rok ktoś musi się z tobą zgodzić ^^
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:43
@MCAssassin: może ustalić jakieś święto?
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:21
@coloman: Dzień ALCTRAZA xD
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:35
@MCAssassin: Akurat w rocznice rozbicia się tupolewa... Przypadek?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 10:35
@MCAssassin: na mocy nadanej mi przeze mnie ustalam dzień 1 IV dniem ALKATRAZa! chwała mnie
Odpisz
11 kwietnia 2015, 10:49
@asdf0: Niesondzem :D
Odpisz
11 kwietnia 2015, 20:23
@ALKATRAZ: Alkatraz ma mądrą opinię: nieźle. Oby tak dalej ;)
Odpisz
3 kwietnia 2015, 15:31
Jedna z lepszych bajek Disneya :)
Odpisz
3 kwietnia 2015, 15:34
@Martyna1274: A co to za bajka? Kojarzy mi się z "Mój brat niedźwiedź", ale nie jestem pewien...
Odpisz
3 kwietnia 2015, 15:47
@monho25: Tak, to "Mój brat niedźwiedź"
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:51
@monho25: Shakira wersja Indonezyjska.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 06:35
@Martyna1274: Tron i tak jest najlepszą produkcją Disneya...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 07:48
@monho25: spójrz na medalion :D
Odpisz