Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 marca 2021, 07:53

Mimo daty, pojawia się pan maruda. Syrop trafia do układu pokarmowego, gdzie potem substancje aktywne trafiają do krwioobiegu, w pewnym momencie, do płuc, powodując skurcze, czyli odruch odkrztuszający. Na wszelki wypadek dla ludzi z losowych.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 18 maja 2021, 01:11

Dzięki za informację dobrodzieju

Avatar herokacpero

9 września 2013, 16:21

kto normalny pije syrop z gwinta?

Avatar daglasio

10 grudnia 2017, 00:43

Avatar deadxp

19 kwietnia 2013, 20:07

Bo woda leci na chama!

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2013, 03:08

a syropek na gardło ma często zje*any smak

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2012, 20:48

bo woda to tylko 2 atomy wodoru i jeden tlenu (w cząsteczce) a w syropie jest... a cholera wie ile tego!

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2012, 15:08

Tak... To prawda. W reklamach często to tak pokazują, ale nigdy o tym tak nie myślałam.

Avatar zdzihu30

30 czerwca 2012, 14:54

super syropek

Avatar jacho32

13 kwietnia 2012, 21:52

heh rzeczywiście. Nie myślałem nad tym

Avatar BUCxD

12 kwietnia 2012, 08:25

no tak

Avatar Dudek33322

12 kwietnia 2012, 21:33

@BUCxD: ...

Avatar GordomFreeman

12 kwietnia 2012, 19:55

5/5

Avatar Micanser

12 kwietnia 2012, 06:23

Jest jakaś reklama w której syrop trafia do płuc?

Avatar tachu99

12 kwietnia 2012, 09:55

@Micanser: Flavamed,Mucosolvan.

Avatar Jeja01

12 kwietnia 2012, 19:51

@Micanser: Nie widziałeś/aś ??? LOL przecież prawie ciągle są...

Avatar kama12345

12 kwietnia 2012, 19:09

bo syropek jest inteligentny a woda nie

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2012, 15:33

No tak racja...nigdy nawet o tym nie pomyślałam w taki sposób.

Avatar grubson5022

12 kwietnia 2012, 14:12

popieram 5/5

Avatar coranq

12 kwietnia 2012, 13:01

haha xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Nigdy na to nie wpadną

Przypałowo

Fergus

Młodzi gniewni

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka