Kiedy bruneci mają niebieskie oczy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Z klasą się trzeba urodzić
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 listopada 2017, 18:58
Smosh? Antony?
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:40
nie widzę dobrze ale to chyba MTG
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:19
Dla mnie ideałem jest szczupły, wysoki, niebieskooki blondyn.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 14:50
@CzerwonyPoniacz: pjona
Odpisz
4 kwietnia 2015, 15:53
@CzerwonyPoniacz: Mówi Kazimierz...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:01
@CzerwonyPoniacz: gdybym był blondynem ._.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 10:08
@CzerwonyPoniacz: Cóż, ale przyznajmy, że Logan Lerman może się podobać (w sumie uwielbiam go za Percy'ego Jacksona ;-*).
[żeby nie było niedomówień: to jest konto mojego brata, ale ja jestem dziewczyną].
Odpisz
7 kwietnia 2015, 10:40
@AndrewxD: ja też jestem bi <3
Odpisz
7 kwietnia 2015, 11:33
@CzerwonyPoniacz: No to się rozumiemy ;-)
Odpisz
7 kwietnia 2015, 11:38
@CzerwonyPoniacz: Ale.. Co to znaczy bi??? Sorry, jestem trochę nieogarnięta xD.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 11:46
@AndrewxD: biseksualny :3
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:05
@CzerwonyPoniacz: No to chyba się nie rozumiemy, nie jestem biseksualna xD.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 13:12
@AndrewxD: Biseksualizm. Pociąg seksualny do obu płci
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:43
@Skroodzia: nie rozumiem za co dostalas lapke w dół ;p
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:47
@Winorosla: To nie ja☺
Odpisz
10 kwietnia 2015, 18:50
a prawda jest taka że nie mam na imię Kazimierz >:3
Odpisz
10 kwietnia 2015, 18:51
@CzerwonyPoniacz: Ty kłamczuchu ;_;
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:15
@CzerwonyPoniacz: ha gayyyyyyy!
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:17
@HamsterBedrock: nikt, ku*wa nikt nie zrozumiał aluzji do rasy Aryjskiej ;_; może tylko ta jedna osoba
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:23
@CzerwonyPoniacz: czyli o tym że jesteś bi to sarazm?
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:34
@HamsterBedrock: ... to przemilcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:49
@CzerwonyPoniacz: no przeciarz nie istnieje zwrot "ha biseksualistaaaa!"
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:11
@CzerwonyPoniacz: Nie rozumiem za co dostałaś/eś strzałkę w dół. Tolerancja, guys. TOLERANCJA. ;_; Nie mam nic do waszego gatunku... ;_; <--- I to nie był hejt tylko nie wiedziałam co napisać XD
Odpisz
5 lutego 2017, 21:25
@CzerwonyPoniacz: tak samo myśleli naziści HEUHUEHUEHUEUHEUHUEUHEUHUEHH ( smiech gonciarza)
Odpisz