Chłopaki czym się skacze?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Angielskie śmieszki
Ładne rzeczy
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2017, 22:40
powiedział grając w diablo
Odpisz
3 maja 2017, 14:57
@pokemon223: To jest Magik on wyskoczył przez okno.
Odpisz
30 kwietnia 2021, 07:41
@pokemon223: a którym się skacze w diablo?
Odpisz
9 lutego 2018, 11:54
windowsem
Odpisz
12 września 2017, 21:55
o nie
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:24
Wstyd mi za tych, którzy dodają takie obrazki. Jak można się śmiać z tego, że ktoś popełnił samobójstwo. Proszę macie coś do niego zachowajcie to dla siebie bo mi się rzygać chce jak widzę takie obrazki.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:00
Udawał żeby nie pójść do wojska. Potem mu coś na prawdę się zje**ło i skoczył. Zostawił nawet list pożegnalny który możesz zobaczyć na końcu "Jestem Bogiem".
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:38
@TVziom: Nie oglądałem filmu. Miał słabą psychikę i mu się poje**ło ale to nie powód żeby się z tego śmiać.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 08:07
ludzie którzy śmieją się z czyjeś śmierci są durni i niepoważni
Odpisz
9 kwietnia 2015, 08:06
spacją
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:01
Dlaczego ludzie tak się jarają czyimś samobójstwem ?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:35
@skers2: Czy ja o czymś nie wiem? Czyim samobójstwem?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:06
@monho25: Magik wspaniały polski raper, należał m. in: do Paktofoniki, popełnił samobójstwo skacząc z okna, ale niektórzy nie szanują Jego i tego co zrobiła tylko jarają się jego samobójstwem...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:58
@POLSKAisTHEbest: Jaki Magik? To Shrek Gromowładny. Dowodził wojskami Zimbabwe w czasie odbicia domu Diaza z rąk Zorgów w 1969.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 22:31
Oknem
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:43
Ty tu nie czaruj tylko graj! :D
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:57
"Hehe, nie powiem mu będę miał przewagę." D:
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:52
Powróciłem Moi drodzy !!!
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:23
@niewiemcotuwpisaci: Wiemy...
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:07
Niestety wiemy*...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 06:09
@POLSKAisTHEbest: rzal bul smóteg
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:50
Ha...ha...po prostu skacze ze śmiechu
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:07
Typowe Seby
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 19:40
@kamykPL: typowy nieogar
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:08
"Keadratem, co wygląda jak okno"
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:42
Odkąd wyemitowali w telewizji Jestem Bogiem gimba ma podnietę z PFK chociaż wtedy ich jeszcze na świecie nie było kiedy istniał ten zespół.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:04
Zobacz spacją
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:13
@maciekja145: na padzie, brawo xd
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 09:29
@misko02: No wow , wiesz że to był żart?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:35
@misko02:
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:52
sherlock? serio?
Odpisz