Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Memiorz_z_Rosji

21 lipca 2023, 15:20

Pod Murricaballem łóżko powinno się zapadać.

Avatar Kasiaaaz

11 kwietnia 2015, 14:10

Co to za kraj, ten w szufladzie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Mnich1

31 marca 2019, 16:43

@andi12345: Chorwacja

Avatar andi12345

31 marca 2019, 17:00

@Mnich1: xD

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 12:55

Ten kraj w skrzyni to ten co do polski mówi "Guten tag" ;-;

Avatar vanesska8

5 sierpnia 2015, 18:32

germany:polen wypowiadam ci wojne
poland;czemu?
germany:bo mnie nie zaprosiłeś
poland:wszyscy pamiętają o II WŚ

Avatar siamoler

11 kwietnia 2015, 11:12

w co gra rosja? :/

Avatar maniek12025

12 kwietnia 2015, 13:20

@siamoler: W Rosyjską Ruletke

Avatar siamoler

12 kwietnia 2015, 13:57

@maniek12025: po powiękrzeniu wygląda to jak 3 rozbiur Polski

Avatar Brachiozaur08

3 maja 2015, 09:56

@siamoler: A ten komentarz to III rozbiór słownika

Avatar Brachiozaur08

3 maja 2015, 09:55

Czemu mnie nie zaprosił? :C

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 21:52

A Polska koło przyjaciela ^^

Avatar messiu

11 kwietnia 2015, 10:56

A teraz spróbujcie stwierdzić kto się z nich najbardziej upił..

Avatar mikigra8888

Edytowano - 11 kwietnia 2015, 11:14

@messiu: Deucheland (Niemcy) :D

Avatar TypowyPolak

11 kwietnia 2015, 11:58

@mikigra8888: Raczej Meksyk, nie ma Niemiec ale jest Cesarstwo Niemieckie xd

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2015, 20:11

@messiu: Polska jakaś taka dziwnie spokojna... podejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar tiktak101

17 kwietnia 2015, 19:24

@messiu: argentyna

Avatar
Aryman

11 kwietnia 2015, 13:35

Jezus Maria, Reichtangle w 3D
To chyba piekło.

Avatar syrenaman

11 kwietnia 2015, 11:57

PARTY HARD!

Avatar TypowyPolak

11 kwietnia 2015, 11:57

<w skrzyni> Guten abend Polan

Avatar Elise55

Edytowano - 11 kwietnia 2015, 11:45

Polandball się nie bawi.

Avatar WolfWolfyWolf

11 kwietnia 2015, 11:24

O KU*WA! może zrobimy kiedyś tak wszyscy komiks o jejowiczach? (awatar...awatar np. mój będzie postacią) dialogi mam w dupie...ma to być ku*wa mądra a zarazem śmieszne!

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2015, 10:48

w skrzyni :I

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2015, 10:44

Raczej o countryballi.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2015, 10:45

Co ja ku*wa napisałem?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niegrzeczny Oskarek

Nie zadzieraj z bobrami

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka