Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2018, 20:42
Jest wiele krajów z takimi kolorami nawet ameryka takie kolory ku8wa ma -,-
Odpisz
2 lipca 2016, 09:47
Ale Holandia, bardziej podobne kolory to Pepsi niż Francja.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 09:25
Dużo krajów ma we fladze niebieski, czerwony i biały np:. Norwegia, Islandia, Rosja i wiele innych więc... Czemu akurat Francja?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:34
@MajaOtakuDono: Bo jak obrócisz logo pepsi to wyjdzie coś podobnego do Franceballa
Odpisz
9 kwietnia 2015, 15:10
A Holandia to przewrócona Francja. ..
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:48
W sumie, to też są kolory USA!
Odpisz
4 kwietnia 2015, 17:42
mam ładne kolory c:
Ps. Czemu USA bez okularów?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:20
Ponieważ Pepsi zostało stworzone w 1965 roku, a wtedy Murica nie była jeszcze "cool".
Rozumiesz? Bo Pepsi jest zimne....
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:32
dzięki za wyjaśnienie :)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:43
Bo zapomniałem założyć .-.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:44
a więc to tak :P
Odpisz
4 kwietnia 2015, 17:12
Powinien to powiedzieć Holandii ;)
Odpisz