Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2016, 21:38
@KontoUsunięte: hm.... ja się nie ucze do sprawdzianu z 3 działów i mam 6 zazwyczaj . Podziele sie z tobą jak zostanę miliarderem , a im nic nie damy .
Odpisz
25 lipca 2015, 17:51
Cóż.. Tak się składa, że cała moja klasa ma być w przyszłości niewyobrażalnie bogata i żyć w Hollywood, gdy w międzyczasie będą tylko imprezować wydawać pieniądze i mieć ,,szalone'' życie... Ciekawe bo u nich najlepsza ocena to 4.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 20:39
Jego wina, że opuścił szkolę
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:08
Cóż, opuścić szkołę, to można na studiach czy bardzo dobrym technikum i jak masz pomysł na życie, a nie " Bil gejts żócił szkąłe i jezd bogady to ja też żudzam podzdawuwke"
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:34
Dlatego rzuciłem już przedszkole.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:46
rzucam szkołę bo wygrałem 7zł
#$wag (avatar)
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:03
Tré Cool.
Odpisz