Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2015, 16:52
Przynajmniej tam na dole będzie ciepło :)
Odpisz
15 kwietnia 2015, 08:15
aha, fajnie.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 22:13
Stary i oklepany tekst ;)
Ta skamielina może odwiedzić wędkującego Mojżesza ...
(pozdro dla kumatych)
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:54
To idź do piekła albo do czyśca.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:16
a ja mam klaustrofobie.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:34
@Smashrum: klaustrofobia nie ma nic wspolnego z lekiem wysokosci
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:48
@wojtun: obydwa to strach przed czymś
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:54
@mrklorens: to chyba jedyna rzecz ich łącząca je
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:25
Nie znam się dobrze na religii ale czy aby przypadkiem nie idzie się do nieba które zostało nazwane rajem, a z tego co wiem to raj ma być miejscem gdzie będziemy szczęśliwi a nie przestraszeni...
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:22
Taki ból dupy.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:03
Twój problem
Odpisz
6 kwietnia 2015, 02:40
Ku*wa to prawda.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:55
lol
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:53
@ShadowNorman: Nie obchodzi mnie w co ty grasz.
Odpisz