Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2018, 17:23
Który mamy rok?
Odpisz
26 czerwca 2018, 18:11
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: ale wiesz, że jesteś na losowych?
Odpisz
26 czerwca 2018, 21:58
@armintennormik: Xd A no tak
Odpisz
25 lipca 2020, 10:27
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: 2020
Odpisz
6 stycznia 2021, 02:01
@ul66t55: 2021 (kolejny wybraniec wpisze tu komentarz za rok)
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:16
Powinno być ,,na nim" nie ,,na niej"
Odpisz
26 września 2017, 16:40
@ResiaPL: chodzi o komórke nieuku
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:04
Odpisz
21 lutego 2016, 17:55
@kotul: SKISŁEM XD
Odpisz
25 czerwca 2016, 21:18
@sylwek1332:
Odpisz
26 czerwca 2016, 23:16
@kotul: Tak.
Odpisz
14 listopada 2016, 21:50
@Archeologwinternetach: Wiem.
Odpisz
14 listopada 2016, 23:42
@kotul: Znam Tomasza i fajnie się tak rozmawia.
Odpisz
16 listopada 2016, 15:18
tak
Odpisz
19 listopada 2016, 12:56
@Archeologwinternetach: Wiem, mój tata jest spoko.
Odpisz
19 listopada 2016, 12:56
@kotul: Wiem. Nie pytaj skąd.
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2016, 13:11
@Archeologwinternetach: A spytam. Byłeś u mnie? Czty mnie dorszysz?
edit: *czy
Odpisz
19 listopada 2016, 15:41
@kotul: DORSZysz.
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:35
@Archeologwinternetach: Tak. Bo śledzie są zbyt mainstreamowe.
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 15:24
@kotul: Ten uczuć kiedy jakiś niewierny obraża oryginalność śledzi...
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:13
@Archeologwinternetach: Jestem wierna dorszom *^*
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:49
@kotul: Spalić.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:08
@Archeologwinternetach: DORŻE TO JEDYNE PRAFDZIFE RYPY!!!11
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:32
@kotul: Dorsze to szpiedzy.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:44
@Archeologwinternetach: nee :cc
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:46
@kotul: Tak.
Odpisz
3 grudnia 2016, 22:26
@Archeologwinternetach: kk.
Odpisz
4 grudnia 2016, 09:09
@kotul: Kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
Odpisz
26 stycznia 2017, 22:21
@Archeologwinternetach: KKK
Odpisz
27 stycznia 2017, 05:30
@Polski322: html
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:25
@Archeologwinternetach: table border
Odpisz
29 stycznia 2017, 10:16
@kotul: Nie rozumiem twoich avatarów.
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:52
@Archeologwinternetach: Co w aktualnym jest niezrozumiałego?
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:53
@kotul: Więcej niż wiele.
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:38
@Archeologwinternetach: Ale tak na przykład?
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:46
@kotul: Wszystko i podobne.
Odpisz
30 stycznia 2017, 09:06
@Archeologwinternetach: Okej.
Odpisz
10 listopada 2015, 16:39
-Moge telefon
-Długo na niej grałeś
Tak w skrócie ;)
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:34
tomasz andziej komórkowy
Odpisz
15 maja 2015, 07:55
chcialas opinii eksperta to masz
Odpisz
16 kwietnia 2015, 22:18
u mnie w klasie jest Tomek, i każe na siebie mówić Tomasz, i zawsze jak nauczyciel oddaje sprawdzian lub kartkówkę to pytamy się go "Co masz Tomasz?" xD
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:39
Czemu ten komiks musi być o mnie?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:42
:)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:29
@nie_hejtuj_furry_: >:[
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:44
@Zjem_Ci_Matke: ?
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 20:00
@nie_hejtuj_furry_: Twój komentarz jest głęboki jak mój sedes 🚽.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:00
fajnie :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:43
Banalne,ale za to ,że komuś się to chciało zrobić, daję
4/5
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:41
:3
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:26
Nie chciałaŚ w dupę to masz.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:00
Dres do niego
-Jak masz na imię?
-Tomasz
-To masz wpier*ol!
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:55
Tomasz tego nie masz
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:16
Mogła powiedzieć "Tomek!".
Odpisz
6 kwietnia 2015, 11:21
@EmilyVans: ale tak jest fajniejsze
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:20
@EmilyVans: Mogła ale nie powiedziała.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 06:48
zbierznosc wyrazow i imion :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:05
@ShadowPie: *Zbieżność.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:30
*101 było dalmatyńczyków
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:58
@Zjem_Ci_Matke: Co?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:02
No, bo ty masz... eh... masz 101 w nicku -,-
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:50
@Zjem_Ci_Matke: Aha.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 20:52
Czuję się jak przegryw ;-;
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:04
1.
-Mogę (...) TELEFON?(...)
-(...)długo na NIEJ grałeś (...)
2.
Skąd tytuł "Admin kc <3"?
Odpisz
6 kwietnia 2015, 06:49
@Myszkapl: moze dla tego ze yyyyy chcialo pochwalic admina zeby wstaqili na glowna? :)
Odpisz