Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Jeszcze jak
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2023, 13:51
Nie mam 7,5 akrowego pola
Odpisz
7 kwietnia 2015, 22:27
Odzyskałem wiare w ludzkość choć i tak ją zaraz strace.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 17:58
@Klapek123: oi tak tak
Odpisz
10 sierpnia 2017, 10:44
mam 10 lat.
Odpisz
5 września 2017, 14:32
@adix53: zaorane, ja 13
Odpisz
15 lipca 2020, 17:45
@kamienny_pingwin: ja też
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:06
Moja wymówka ?
Bolą mnie ręce i potrzebuję okularów
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:18
prawdziwa przyjażń
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:47
Smutne...
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:51
@Nashi: smutne to jest nieszczęście jakie ich w życiu spotkało, ale z drugiej strony cieszą się przyjaźnią, jakiej większości ludzi na tej planecie nigdy nie doświadczy i hartem ducha pisanym nielicznym. Zastanawiam się czy oddali by to za parę sprawnych oczu i parę rąk, ja bym nie oddała
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:50
Niósł ślepy kulawego... Przypomniał mi się ten utwór...
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:49
Moja wymówka? Nikt nie wydzierżawi mi ziemi, dopóki nie jestem pełnoletni.
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 12:46
Mam dwoje rak i nie jestem niewidomy :v
Komentarz nie mial na celu obraze tych ludzi, wlasciwie to mam szacunek dla nich za wole walki
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:03
I tak zaraz pojawią się komentarze typu: HA! GAAAAY! ...
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 12:35
@XiaTheWolf: Nie widzę żadnego. Może dlatego, że ludzue myślą?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:00
@XiaTheWolf: HA! GaYYYY! zadowolona?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:03
@DeadExtreme: Czasem patrząc na komentarze ludzi typu AlKATRAZ (Czy jakkolwiek pisze się jego nick) mam wątpliwości.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:04
@WolfWolfyWolf: To był sarkazm...
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:16
@XiaTheWolf: sugerujesz ze...wat a second *w muszlach* xiathewolf....*LOL real Time bitches* siostra?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:19
@WolfWolfyWolf: Hm...Możliwe.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 23:05
@XiaTheWolf: znasz śmierć waśń i plagę?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:12
moja wymówka to:
nie chce mi się
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:43
@pafik: A widzisz, ludziom pokrzywdzonym się chcę! -.-
Więc bądź tak łaskaw i rusz dupę!
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:11
Trochę smutne, daje dużo do myślenia.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:10
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:04
Pouczające i dające do myślenia...
Odpisz