Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To musiało być męczące
Dwa oblicza
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2019, 00:32
Kojarzy mi się z tym salad fingers.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:37
Ja bym poszedł po miecz..
Odpisz
1 kwietnia 2016, 15:37
@Chrzaszcz_Trzcinowy: ze Skyrima :D
Odpisz
11 czerwca 2017, 11:53
@kronim: Miecz, kilka mikstur i zbroja ze smoczych kości.
Odpisz
11 czerwca 2017, 13:38
nom :p
Odpisz
16 czerwca 2015, 13:11
Jak nazywa się ten mem na 6 obrazku?
Odpisz
2 maja 2015, 10:13
ufff na szczęście nie mieszkam w blkoku
Odpisz
29 kwietnia 2015, 01:08
Ja bym kazała mu iść męczyć sąsiada nie mnie...
Odpisz
7 kwietnia 2015, 18:59
Jedni by barykadowała drzwi, drudzy by brali jakąś broń a ja bym mu dał w spokoju te zapałki.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:21
@PieKiller: taa .... otworzyłbyś a facet by się na ciebie rzucił , pobiłby cię i w dodatku okradł .... Kto ma imprezę urodzinową o 3 rano ...... I kto nie ma zapałek ;_;
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:57
@Anirka13: Piszę jak bym zrobił, aczkolwiek ja nie siedzę do 3 nad ranem
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:41
kto o 3 rano siedzi przed kompem? (-_-)
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:10
@siamoler: ten kto jeszcze nie poszedł spać
Odpisz
7 czerwca 2015, 16:10
@siamoler: ja
Odpisz
25 października 2015, 19:07
@siamoler: ja(czasami)
Odpisz
1 kwietnia 2016, 15:35
@siamoler: ja (0_0
Odpisz
25 lipca 2018, 19:59
@siamoler: na pewno nie ty...
...pf kosmita
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:05
Właśnie dlatego zawsze należy mieć ze sobą giwerę i parę skórzanych rękawiczek
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:11
I bilet do Brazylii.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:47
@JedenPrawdziwyAdmijin: Nie zapominajmy o innej tożsamości
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:01
i maść na ból dupy.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:25
I jakiś worek;-;
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:50
No i szpadel, dłużej będą szukać.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:01
Giwera jak Giwera a naboje to święty Adolf przyniesie?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:19
i pieniądzach :P
Odpisz
8 kwietnia 2015, 00:29
@JedenPrawdziwyAdmijin: i gumowe je**dło
Odpisz
8 kwietnia 2015, 11:13
@JedenPrawdziwyAdmijin: OOO Tak! Brazylia rządzi!
Odpisz
8 kwietnia 2015, 00:34
kto o 3 otwiera drzwi ja się pytam?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:21
ja bym się posrał
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:46
@superchwytliwanazwa:
Odpisz
7 kwietnia 2015, 17:40
@amekninja555: zrobiłeś mi dzień :D
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:20
@konwers: Dobrze, że nie dziecko. :x
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:48
@amekninja555: zrobiłeś mi dzień x2 :D
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 20:11
@konwers: Bliźniaki?! D;
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:08
Zabarykadować drzwi szafą, i po problemie.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:58
@Solid_Snake: to wejdzie przez okno
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:34
@syrenaman: zabarykadować okna większą szafą
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:35
@syrenaman: Jak?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:26
@syrenaman: przez okno w bloku?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:10
@benben7: jak to jak?
wespnie się jak spiderman
( :
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:55
Niezła próba, tato gimpera e.e
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:45
Ale ma twarz ten facet co puka D:
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:07
Plusy nie mieszkania w bloku...
Odpisz
7 kwietnia 2015, 15:32
Do domu też mógłby zapukać... :C ( I cię zjeść! XD)
Odpisz