Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2022, 20:08
pierwsza generacja PS nie istnieje, gdyź pierwsze PlayStation powstało podczas piątej generacji
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:39
2001 pozdrawia
Odpisz
16 kwietnia 2015, 06:45
2002 pamiętam
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:33
Rocznik 2000 pozdrawia. Nie ma to jak żyć w dwóch wiekach.
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 13:43
@Maks2603: Wiekach, a nawet tysiącleciach! Tak jak każdy urodzony przed 2001 i po 1950...
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 14:01
@Maks2603: Pjona!
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 17:33
@Maks2603: Żal mi się zrobiło jak przypomniałem sobie, że urodziłem się na początku 2001 :(
Odpisz
14 kwietnia 2015, 22:04
@Maks2603: Pjona :)
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:22
Brakuje mi jeszcze kilku historii typu:
- "pamiętasz te czarne kwadraty z muzeum? To się nazywało dyskietka, miałam takich kilkadziesiąt jak szłam do kafejki internetowej zgrywać różne rzeczy! Co to była kafejka internetowa...oj, to temat na dłuższe posiedzenie wnusiu"
- "mieliśmy kasety VHS a potem płyty DVD, z kolei kasety magnetofonowe zastąpiły płyty CD, a potem...potem przyszły internety"
Odpisz
14 kwietnia 2015, 17:10
2000 się nie liczy? Wkońcu jeszcze 2-gie tysiąclecie i jeszcze XX wiek...
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:26
@XpiterekX: to zależy od ciebie
Odpisz
14 kwietnia 2015, 18:24
Ekhm. W pierwszej generacji było 151 pokemonów...
Odpisz
14 kwietnia 2015, 18:33
@kokomando: Krótko po wydaniu gry nikt jeszcze nie wiedział o Mew (oprócz deweloperów)
Odpisz
14 kwietnia 2015, 17:26
ja się bałem, by nie wdepnąć w minę przeciwpiechotną, pinezkę lub psie odchody.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 17:12
Ja jestem stary jak pokemony
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:20
A ja przeżyłem jak dodali 750ego Pokemona!
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:46
ja przeżyłem upadek dyskietki! (2006 rok)
Odpisz