Jak żyć szczęśliwie, taaa?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Mało znany szczegół
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2016, 17:34
Było. Tylko zamiast płacz pisało ,,Jestem za młody żeby umierać" czy coś takiego.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:35
wyobrażacie sobie, co by było, gdyby większość ludzi się tym kierowała? ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:05
ludzi do gw**cenia i okradaniua by nie starczyło, i gw**ciciele, i złodzieje gw**cili, i okradalby innych gw**cicieli, i złodzieji
[__] <-- pudło na hejty
Odpisz
8 kwietnia 2015, 12:54
ide szlochać w kąt
Odpisz
8 kwietnia 2015, 12:51
już wiele takich podobnych obrazków widziałem
Odpisz