Czasami milczenie jest złotem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2015, 22:08
wie ktoś jaki to post... Xdd
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:11
@superchwytliwanazwa: nie (wyczuwam strzalki w dol)
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:17
@lukasz5511: za chęci masz w górę ode mnie byku xdd
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:30
@superchwytliwanazwa: Tak.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:37
@lukasz5511: "Popierasz opinię wyrażoną w komentarzu"- Tak, zgadzam się z tobą, że wyczuwasz strzałki w dół. XD
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:26
Czy wiecie gdzie jest ten komentarz ?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:27
@oskare117: nie
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:28
@oskare117: http://www.obrazki.jeja.pl/138156,jak-nagrabic-sobie-pierwszego-dnia.html
Odpisz
16 kwietnia 2015, 08:00
@oskare117: Tak
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:10
@MiarkowyBanan: Ten moment, kiedy komentarz jest lepszy od obrazka. :P
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:20
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
7 kwietnia 2015, 17:49
nie rozumiem za co ma tyle strzałek w dół. Nie wiedział to napisał że nie wie, ja też tak czasem robie.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:20
@cyprian1219: no właśnie to logika której nikt nigdy nie zrozumie
bo mało osób wie o co chodzi z strzałkami
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:36
@cyprian1219: Na jeja wystarczy ze zyjesz,
I juz cie zombie zhejtuja
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:38
@mrklorens: jak widzisz że jakiś komentarz ma parę strzałek w dół to ty też dajesz tak to dziala
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:58
@Egzi01: no i właśnie takich ludzi nie ogarniam no bo czy oni nie mają własnego zdania?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:16
@Egzi01: Niestety masz rację :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 00:27
@mrklorens: To troche dziwne. 36 osób dało mu strzałkę w dól. To znaczy, że się nie zgadzają. Więc wiedzą co to za film. Ciekawe ilu z tych 36 osób napisało tam nazwę filmu.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:14
Może tytułem filmu był "Nie" ??
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:29
@DArsTon: Nie.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:56
ej czemu ma tyle strzałek w dół? to głupie przecież odpowiedział tylko na pytanie które wymagało właśnie tego typu odpowiedzi wy ludzie dziwni jesteście :D
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2015, 21:40
Ale to logiczne. Gdyby napisal ,,jaki to film?" to by taka odpowiedz nie miala sensu. Ktos mu moze odpisac tez ,,tak" :p
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:10
szczerość
Odpisz
7 kwietnia 2015, 17:45
jestem na obrazku :D
Odpisz