Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

26 marca 2022, 16:26

Nie czytałem, bo mnie to nie interesuje.

Avatar kajba

2 stycznia 2022, 23:52

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 23:43

nie zgodzę się, wszystkie noworodki są jasnej barwy

Avatar
Voldek

3 grudnia 2014, 17:25

Dziwne, przecież Murzyny nie umio pisać xdddddddd

Avatar Martex

9 stycznia 2009, 19:28

co wy macie do czarnych??
Rasiści jestescie czy co??

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2013, 19:56

@Martex: Autor nie ma nic do czarnych. To tylko taki suchar. -_-

Avatar Lenaa12

3 lipca 2012, 13:55

Kiedy jestem przerażona - jestem blada...
Ale.. dobry pomysł..

Avatar Vixa_

30 grudnia 2011, 14:37

no ale jak jestesmi chorzy nie jestesmy zolci bardziej zielni
i no kiedy jestesmy przerazeni jeswtesmi biali

Avatar Tavenger

12 listopada 2011, 11:50

kiedy się rodziłem - blurgh, co mnie to obchodzi, nie pamiętam tego!
kiedy dorosnę - jestem biały (właściwie nie do końca biały, ale załóżmy, że biały...)
kiedy praży mnie słońce - smaruję się kremem z filtrem UV
kiedy jest mi zimno - zakładam jakieś cieplejsze ubranie
kiedy jestem przerażony - nadal jestem biały
kiedy będę umierał - mało będzie mnie obchodził kolor...

P.S. prześlij to do swoich czarnych znajomych, może następnym razem zastanowią się trochę...

Avatar Hubertus999

28 listopada 2011, 17:49

@Tavenger: 1 normalny

Avatar BART3K222

22 lipca 2011, 18:24

5/5 i do ulu

Avatar BART3K222

22 lipca 2011, 18:23

@Piotrunio: racjaaaaa

Avatar manga11

7 maja 2011, 15:48

blade twarze

Avatar Piotrunio

20 marca 2011, 10:34

i ty do cholery masz czelność nazywać mnie białym ?

Avatar fernandotores

1 marca 2011, 21:10

heh i jako 100 dodałem do ulu :p

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2011, 18:07

w polsce wiekszosc mowi "asfalty" a nie murzyni

Avatar desperados98

22 stycznia 2011, 11:35

tak dla jasności w polsce mówi się murzyn a nie Afroamerykanin !
(chyba, że Afropolak)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Nekoii

Co za przypadek

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fajnie że odpowiedzieli

Najbardziej realistyczny spośród modów

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Ciekawy list murzynka..