Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Ciekawy list murzynka..
Komentarze
Odśwież26 marca 2022, 16:26
Nie czytałem, bo mnie to nie interesuje.
Odpisz
2 stycznia 2022, 23:52
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:43
nie zgodzę się, wszystkie noworodki są jasnej barwy
Odpisz
3 grudnia 2014, 17:25
Dziwne, przecież Murzyny nie umio pisać xdddddddd
Odpisz
9 stycznia 2009, 19:28
co wy macie do czarnych??
Rasiści jestescie czy co??
Odpisz
26 stycznia 2013, 19:56
@Martex: Autor nie ma nic do czarnych. To tylko taki suchar. -_-
Odpisz
3 lipca 2012, 13:55
Kiedy jestem przerażona - jestem blada...
Ale.. dobry pomysł..
Odpisz
30 grudnia 2011, 14:37
no ale jak jestesmi chorzy nie jestesmy zolci bardziej zielni
i no kiedy jestesmy przerazeni jeswtesmi biali
Odpisz
12 listopada 2011, 11:50
kiedy się rodziłem - blurgh, co mnie to obchodzi, nie pamiętam tego!
kiedy dorosnę - jestem biały (właściwie nie do końca biały, ale załóżmy, że biały...)
kiedy praży mnie słońce - smaruję się kremem z filtrem UV
kiedy jest mi zimno - zakładam jakieś cieplejsze ubranie
kiedy jestem przerażony - nadal jestem biały
kiedy będę umierał - mało będzie mnie obchodził kolor...
P.S. prześlij to do swoich czarnych znajomych, może następnym razem zastanowią się trochę...
Odpisz
28 listopada 2011, 17:49
@Tavenger: 1 normalny
Odpisz
22 lipca 2011, 18:24
5/5 i do ulu
Odpisz
22 lipca 2011, 18:23
@Piotrunio: racjaaaaa
Odpisz
7 maja 2011, 15:48
blade twarze
Odpisz
20 marca 2011, 10:34
i ty do cholery masz czelność nazywać mnie białym ?
Odpisz
1 marca 2011, 21:10
heh i jako 100 dodałem do ulu :p
Odpisz
2 lutego 2011, 18:07
w polsce wiekszosc mowi "asfalty" a nie murzyni
Odpisz
22 stycznia 2011, 11:35
tak dla jasności w polsce mówi się murzyn a nie Afroamerykanin !
(chyba, że Afropolak)
Odpisz