Oj, chyba przesadziłem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2015, 21:07
Taką prostą rzecz spiep**yć.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:37
@XRames4: dosłownie xD
Odpisz
23 marca 2020, 20:42
@XRames4: całe moje życie w skrócie
Odpisz
21 marca 2020, 15:36
„Ależ panie Tichy, jajecznica z pieprzem jest nie dobra”
Odpisz
27 listopada 2016, 18:54
Spieprzył to
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:49
ja bym zjadł lubię ostro XD, ale mówię na serio...może bym jeszcze dosypał trochę pieprzu
Odpisz
11 kwietnia 2015, 10:52
Bracie... :(
Odpisz
11 kwietnia 2015, 02:05
jestem kucharzem, zaufaj mi.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:46
Ostro...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:36
Nieee, wcaleee ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:56
Za długo już je piep**ysz.Powiedz że już jest za ostre jak dla ciebie. -.- Pozdro dla kumatych
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:28
jakieś popiepprzone te jajko
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:32
Dodaj więcej soli, się zrównoważy.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:27
@DeadExtreme: i może jajka przy okazji :D
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:26
nie nie błagam
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:45
Nie wiem co w tym śmiesznego, jakaś osoba przez nieuwagę i niezdarność za dużo pieprzu na jajko wsypał, a my się śmiejemy z cudzego nieszczęścia . . . a może po prostu się starzeje ;-; ?
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:44
Pieprz zawsze dobry ^^
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:35
Nadwyzke pieprzu wciagnij nosem :v
Odpisz