Śmieszne zdjęcia kotów spod szkła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Typowy NPC
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2024, 09:15
xD
Odpisz
31 lipca 2016, 18:30
Odpisz
13 lutego 2017, 19:34
@WebsTer230: Hahah xD
Odpisz
7 stycznia 2018, 23:04
@WebsTer230: <3
Odpisz
1 sierpnia 2016, 22:22
Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu
Odpisz
15 kwietnia 2015, 12:38
Jaka to rasa kota na 3 obrazku?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 21:26
rasa: kot xD
Odpisz
26 marca 2016, 09:40
norweski lesny lub pers. Szybko odpowiedzialem co nie? xD
Odpisz
15 maja 2016, 16:02
@Kot_Saurona: Prawie rok
Odpisz
17 maja 2016, 16:32
Maine Coon.
Dostanę order Explorera?
Odpisz
1 stycznia 2016, 00:14
Niestety, sam nie mam jakiegos szklanego stolika, zeby tak podpatrzec. :D
Odpisz
14 listopada 2015, 14:59
Anty gravity cats:)
Odpisz
7 sierpnia 2015, 12:10
Ale i tak są słodkie
Odpisz
4 maja 2015, 22:30
Kotuszkowce
Odpisz
1 maja 2015, 00:21
ten pierwszy to faraon
Odpisz
3 maja 2015, 22:20
@Mrkociak: a raczej sfinks
Odpisz
3 maja 2015, 11:58
dlaczego to jest już 2 miesiące!
Odpisz
16 kwietnia 2015, 11:42
Koty znowu wygrywają w internetach.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 21:31
Odpisz
12 kwietnia 2015, 23:57
Ten pierwszy wygląda jak poduszkowiec.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 16:12
dlatego to hoover cat ;p
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:18
przecież to pierwsze to Hoover Cat ;_:
Odpisz
12 kwietnia 2015, 21:16
@Cobranation: To Sfinks -_-
Odpisz
12 kwietnia 2015, 21:48
@matibal: Jaki sfinks?
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:31
@matibal: Sfinks jest rasą kota bez futra...
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:38
@matibal: #sfinkstakbardzo
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:41
@matibal: pie**olnik się w łeb!
Odpisz
13 kwietnia 2015, 13:11
@matibal: Szkoda,że nie mam edytuj. :'(
Odpisz
12 kwietnia 2015, 21:02
Spojrzałem na ten obrazek tylko po to oby sprawdzić jak wygląda to futrzaste stworzenie "od spodu" gdy leży xD
Odpisz
13 kwietnia 2015, 07:00
Zooofil ;_;
Odpisz