Przerwa na herbatkę
Tacy to pożyją
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
"I co idioci" czytane od tyłu brzmi tak samo.
Przypadek? Nie sądzę!
Komentarze
Odśwież18 lipca 2019, 15:16
O hu*
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:10
To je aforyzm
Odpisz
2 maja 2015, 07:47
@Brachiozaur08: *palindrom
Odpisz
19 maja 2017, 11:07
@Brachiozaur08: mogłeś edytować, mniej kompromitacji
Odpisz
4 czerwca 2017, 15:20
@mondzielewski: Nie mógł bo minęło parę tygodni :-:
Odpisz
11 kwietnia 2015, 15:36
To tak jak z "kamil ślimak" ;D
Odpisz
8 maja 2017, 21:41
@BlackNinja77: oko
Odpisz
8 maja 2017, 21:42
@BlackNinja77: kajak
Odpisz
25 kwietnia 2015, 12:46
A tu mam mamuta
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:12
A "Voldemort" od tyłu brzmi jak nazwisko ruskiego mafiozy xD
*dla leniwych: Tromedlov*
Odpisz
11 kwietnia 2015, 19:25
@noszkurnawszystkozajete: Raczej czeskiego:)
Odpisz
11 kwietnia 2015, 16:48
i co idioci ma 9 liter. 9 podzielić na 3 =3 illuminati ma 3 kąty. ILLUMINATI KONFYRMD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:10
@xCroppas: czemu na trzy? :/
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:10
@siamoler: bo "i co idioci" ma trzy "wyrazy"
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:57
aibofobijczycy cie nienawidzą
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:11
@ZEUS_: eeee
zeus kupo, ja to chciałam napisać :<
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:53
@noszkurnawszystkozajete: Masz czelność wyzywać mnie?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 16:41
@ZEUS_: tak B|
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:44
illuminati!
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:09
itanimulli!
Odpisz
11 kwietnia 2015, 16:20
@UkradliMiNick: Brzmi jak wypowiedź sima.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:55
"Może jutro ta dama sama do tortu jeżom". To też :D
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:27
@Near1: nah
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:19
Oko
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:14
Teraz wszyscy czytają od tyłu
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:46
wódyżaldlażydów
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:29
@bylejakbylegdzie: made my day :)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:01
@wojtun: 21:29 niezły dzień :)
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:14
@bylejakbylegdzie: zawsze jest na to pora :)
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:45
NA głowną to!
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:36
Jeja zmieniło obrazek w tle, a to oznacza jedno -chyba szykuje się główna :)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:26
Taco cat
Odpisz