Piekielna inwazja już się rozpoczęła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2015, 21:47
52.479575, 62.185146
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:48
@Paproot: dzięki
Odpisz
9 kwietnia 2015, 15:51
@Paproot: Przepisałaś i dostajesz strzałki w górę :O
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:26
@Czarny777: Bo nikomu sie nie chce przepisywać, tylko wklejać.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:33
@Paproot: NIE NO SUPER MAMY TO KSERO-KOPIARKE!!!
Odpisz
14 kwietnia 2015, 17:24
@Paproot: thx
Odpisz
14 listopada 2015, 19:55
@Paproot: dzięki
Odpisz
14 sierpnia 2017, 17:45
@diegopl: jak ktoś chce to daje zielone jak nie to nie widocznie zasłużył a wy zwyzajnie macie ból dupy bo to on tyle dostał a nie wy
Odpisz
4 lutego 2016, 19:40
Jedno słowo:Satan.
Odpisz
24 grudnia 2015, 14:41
Odpisz
22 maja 2015, 22:24
a dokładnie pod środkiem jest pieczara
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2015, 20:22
Tajemniczy pentagram w Kazachstanie. Jest tak duży, że widać go w Google Earth. Ale skąd się wziął?
Tajemniczy pentagram ma aż 366 metrów średnicy i znajduje się na pustkowiu na południowym brzegu rzeki Toboł w północnym Kazachstanie. Na jego temat powstało już kilka teorii spiskowych.
Choć kazachski pentagram jest olbrzymi i stał się internetową sensacją, trudno z samych tylko zdjęć satelitarnych określić, jak dokładnie został zrobiony. Internauci oczywiście prześcigają się wymyślaniu teorii o pochodzeniu kazachskiego znaku, a jedną z popularniejszych wersji jest oczywiście ta o manifestacji nadprzyrodzone sił zła.
W końcu pentagram to znak, który powszechnie kojarzony jest z obrzędami satanistycznymi. W jego obręb wpisać można głowę kozła, która symbolizuje diabła. Zwolennicy takiego wyjaśnienia zwracają uwagę, że obecność pentagramu odkryli użytkownicy Google Earth, którzy używają pseudonimów "Lucyfer" i "Adam". Tak, to drugie imię też bywa kojarzone z diabłem. A przecież teorie spiskowe nie znają pojęcia przypadku.
Na szczęście istnieją jednak mniej niepokojące, choć równie ciekawe wyjaśnienia. Wiele osób podejrzewa, że gigantyczny pentagram może oznaczać, że w tym miejscu znajdowała się niegdyś radziecka baza wojskowa.
Kurt Yates z Seattle, który twierdzi, że był pilotem wojskowym, napisał, że po torach pentagramu poruszały się radzieckie radary. Taką teorię uprawdopodabnia fakt, że znak znajduje się w pobliżu słynnego kosmodromu Bajkonur, a więc w owym miejscu mógł być używany sprzęt służący naprowadzaniu rakiet tupu Sojuz.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 17:43
@xXkuba22Xx: za długie więc masz strzałe w góre i daruj
Odpisz
13 kwietnia 2015, 19:03
@TheMrRoko: nie chciało mi się pisać (choć zwykle się rozpisuje na takie tematy) więc po prostu wziąłem, skopiowałem i gotowe xD
Odpisz
13 kwietnia 2015, 14:50
To Xardas coś kombinuję a Bezi będzie musiał wszystko posprzątać.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 13:39
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:36
Jak się przybliży widać miejsce "Signo Satanico" o_O
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:36
Na rosyjskiej granicy
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:32
wow przemiana obrazu wrzucenie do inernetu i... ratunku obcy atakują
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:30
Ludzie.Ogarnijcie się.To zwykły Soviet Red Star pokazany z satelity.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:10
wpisałem to w google maps i jest takie coś LOL demony przyjdą a i paproot strzałeczka w górę ode mnie
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:23
@mante: niektórzy wpisują pizzeria freddy's i im wyskakuje :|
Odpisz
13 kwietnia 2015, 14:37
@nie_hejtuj_furry_: lol mam 3 łapki w dół :(
Odpisz
14 listopada 2015, 20:01
@mante: już 4
Odpisz
9 kwietnia 2015, 18:58
Czyli wujek google to satanista?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:02
KURDE CZY TO JA TO ROZPOWSZECHNIŁEM!?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:59
google idź do domu. jesteś pijany
Odpisz