Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Arrow1223

Edytowano - 3 sierpnia 2015, 20:52

To nie był moja pierwsza miłość !

Moją pierwszą miłością była konsola o nazwie: Nintendo w skrócie (NES) potocznie nazywany też Pegazusem.

1 grę w którą grałem na tej jakże przewspaniałej konsoli była gra nazywana Super Mario Brothers w skrócie (Mario)

Stworzył ją Shigeru Miaymoto.

Teraz ocenie gry w które grałem i poświęciłem na nie wiele godzin :)

Super Mario Brothers 4/5
Adventure Island 5/5
Tinny Toon Adventures 4/5
Galxia (Nie wiem czy dobrze napisałem) 3/5
Duck Tales :3 6/5
The legend of Zelda 5/5

Było ich jeszcze o wiele wiele więcej ale to te do których czuję największy sentyment.

Dziękuje Dobranoc.

Avatar Zwykly_uzytkownik_jeja

18 stycznia 2018, 21:25

@Arrow1223: ku*wa co za debil myśli że ludzie nie znają mario

Avatar Arrow1223

8 kwietnia 2018, 17:17

@Zwykly_uzytkownik_jeja: Ja myślę dzbanie je**ny.

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2018, 09:24

@Arrow1223: pegasus to ch*jowa podróbka nesa

Avatar Arrow1223

2 listopada 2018, 19:32

No wiem, i ch*j z tym.
I tak większość polaczków miała pegazusa.

Avatar BaDinGa_Boy

3 maja 2016, 15:59

To była moja pierwsza miłość :3

Avatar kaka77

9 kwietnia 2015, 17:10

Playstation is love, Playstation is life :,)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

6 maja 2015, 10:57

@chaboyy_HD: *kinect

Avatar chaboyy_HD

6 maja 2015, 14:32

dzięki za poprawe

Avatar HoneyVilley

9 kwietnia 2015, 17:23

Na Ps1 były najlepsze gry w jakie grałam :) Spyro Final Fantasy itd ^^ Pamiętam te nieprzespane noce w grając na tym w gry <3

Avatar mati59

14 kwietnia 2015, 15:26

@HoneyVilley: Mario tyle co ja w to przegrałem ;-;

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2015, 10:56

@mati59: Marian był ze starszej o 10 lat Pegasusa (Nintendo) więc nie pyskuj

Avatar Liljon

13 kwietnia 2015, 19:46

ja mam moją miłosć do teraz, i nawet jeszcze mam gry...
CO TAM!!
ja na mojej "Miłości" gram do dziś <3

Avatar Patryk_123

12 kwietnia 2015, 07:52

OH, pamiętam jak miałem je jeszcze po moim dziadku...A teraz tęsknie za nim <3

Avatar Velos

9 kwietnia 2015, 17:25

Ja nadal ją mam i gram w legendarną grę ... Super ... Mario Bross ^^

Avatar Tymoslaw0

10 kwietnia 2015, 12:24

@Velos: pożycz chociaż plz :ccccc

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2015, 17:23

PSX=Best Frends forever

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2015, 19:03

@miszcz: no tu mąż rację

Avatar Tymoslaw0

10 kwietnia 2015, 12:23

mąż?

Avatar Tymoslaw0

10 kwietnia 2015, 12:21

mam wersję mini cccccc:

Avatar Dexterek

10 kwietnia 2015, 09:58

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2015, 21:21

Dobrze chociasz że po modyfikacji można za darmo grać w gry z PSa na PSP

Avatar bartol987

9 kwietnia 2015, 20:48

Pierwsza miłość.Mam na przechowaniu u kumpla (rodzice chcieli wywalić więc mu dałem żeby ratował,tylko zasilacz mi się gdzieś posiał ;_;)Drugą miłością jest PS2 i wciąż gram na nim.Jest jeszcze PS3 które ojciec porwał (Fifa too strong) a kochanką jest X360 (sorry Kinect>Move)

Avatar deadxp

Edytowano - 9 kwietnia 2015, 17:39

Moją pierwszą miłością był pegazus, ale uważam że od ps3 jest o wiele lepsze ps1

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2015, 18:03

@deadxp: Nie. To nie konsola jest lepsza, a gry na nią ;)

Avatar deadxp

9 kwietnia 2015, 20:24

@deadxp: tfu, ps2 jest lepsze od ps1, a mówiąc o konsolach mówię też o grach, mały fail.

Avatar ALKATRAZ

9 kwietnia 2015, 19:18

lepsza niż dziewczyna

Avatar LennyFace

Edytowano - 9 kwietnia 2015, 18:11

<komentarz usunięty>

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Brawo za czujność!

Nieuczciwa ocena

Ładne rzeczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka