Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

12 grudnia 2024, 08:05

Myślę że chodzi o dyrektora elektrowni Bełchatów-powiedział seks

Avatar czajnik_Bapci

28 lipca 2019, 10:29

ArHeOlOg

Avatar Czescwszystkim

15 maja 2020, 12:16

@czajnik_Bapci: aRhEoLoG

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2020, 09:09

@czajnik_Bapci: kiedyś to fajne były memy

Avatar Paczak7

16 czerwca 2012, 11:22

Rsistowskie trochę. Bo każdy słucha czego chce. A jak ktoś zobaczy, że ktoś słucha Bibera to się z niego wyśmiewa ; / Ja sama słucham metalu, rocku itd. Ale się nie wyśmiewam z innych stylów muzycznych ;/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar BillieAnything

27 kwietnia 2018, 18:01

@ewelkapl: Jprdl

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

28 grudnia 2018, 01:37

@BillieAnything: *odkop* Rasizm się odwołuje do każdej rasy, o czym niektórzy zapominają, tak do białych też, co jednak nie zmienia faktu, że w pierwszym komentarzu nie pasuje.

Avatar Filipsss

22 sierpnia 2017, 12:16

Po co tej baby słuchać są lepsze sposoby na popełnienie samobójstwa

Avatar kotul

10 sierpnia 2014, 17:24

@KontoUsunięte: TO FAKT,TAPETY TO ON MA

Avatar wiki452w

24 marca 2014, 11:37

ja tam biebera lubię tylko przynosi wstyd Kanadzie (swej Narodowości)

Avatar J2319

14 września 2013, 13:33

TYLKO NIE BIEBER!!!!! Wole muzykę electro, troszkę pop i dubstep

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2012, 13:55

Ja do Biebera nic nie mam. Nawet fajne piosenki robi, tylko głos ma głupi

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2013, 00:44

i wygląda jak dziewczyna

Avatar martynawy9

12 czerwca 2012, 16:12

fajne

Avatar Tom1360

16 maja 2012, 18:21

99999999/5 do ulu! pro!

Avatar mikolaj3

30 kwietnia 2012, 20:05

5/5

Avatar Patryk33

14 kwietnia 2012, 18:29

kto słucha BIBERA JEST głupkiem i debilem

Avatar przemek1ni

17 kwietnia 2012, 16:44

@Patryk33: Albo samobójcą.

Avatar bart161

15 kwietnia 2012, 14:18

100/100 i do pszczółek

Avatar DeaDe

14 kwietnia 2012, 19:14

5 i do ulu

Avatar kama12345

14 kwietnia 2012, 19:06

5/5 i do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Ch-chesz wyparować...?

Phi!

Pilne

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka